نمناک سرگرمیگوناگون سوء استفاده مانکن مشهور از حجاب در فرانسه + عکس
مانکن مشهور ، مانکن
ژیزل بوندشن مانکن معروف برزیلی برای در امان ماندن از دست پاپاراتزی در اقدامی عجیب با پوشش کامل اسلامی در کشور فرانسه حضور پیدا کرد که این عمل او اعتراض مسلمانان را درپی داشت.
بازدید : 6,561 نفر

ژیزل بوندشن گران ترین مانکن سرشناس برزیلی در اقدامی عجیب برای اینکه عکاسان نتوانند از او عکس بگیرند, با پوشش کامل اسلامی برقعی در کشور فرانسه حضور پیدا کرده است.

ژیزل بوندشن مدل 35 ساله برزیلی که بالاترین دست مزد را در میان همکاران خود دارد برای اینکه عکاسان متوجه حضور او در فرانسه نشوند با حجاب کامل اسلامی و پوشیه به این کشور رفت!!

ژیزل بوندشن مانکن برزیلی

او قصد داشت که جراحی زیبایی سنگینی انجام دهد و برای اینکه این مساله را از دید دیگران پنهان نگه دارد دست به این اقدام زد.

این عمل مدل برزیلی باعث عصبانیت بسیاری از مسلمانان در فرانسه و سایر کشورها شد. در کشوری که حتی مسلمانان نیز مجاز به استفاده از پوشیه و برقع در مکان های عمومی نیستند، یک مدل زن که تصاویر برهنه اش تمام اینترنت را پر کرده است به راحتی از این پوشش استفاده کرد.


مسئول مرکز اسلامی نیویورک با بیان اینکه او بخاطر دستورات اسلامی پوشش اسلامی را بر تن نکرده گفت:«این خیلی بد است که شخصی یک لباس مقدس را برای یک هدف زشت بر تن کند.»

سوء استفاده مانکن مشهور از حجاب در فرانسه + عکس

سوء استفاده مانکن مشهور از حجاب در فرانسه + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 31
برگرفته از آکا ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 23 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف