نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز بعد از حادثه
بیتا سحرخیز ، شکوه یک زندگی
بیتا سحرخیز بازیگر سریال «شکوه یک زندگی» پس از حادثه در حین فیلم برداری در این سریال بعد از چند ساعت بستری شدن از بیمارستان بهشهر مرخص شد.
تاریخ انتشار : 23 دی 1395

جزئیات حادثه برای بیتا سحرخیز

بیتا سحرخیز یکی از بازیگران اصلی سریال «شکوه یک زندگی» که در روستای قریب محله بهشهر در حال ساخت این سریال هستند در پلانی که باید سوار بر اسب می شد به طور ناگهانی از روی اسب زمین خورد.

رضا بهشتی کارگردان مجموعه تلویزیونی «شکوه یک زندگی» در خصوص سانحه آسیب دیدگی بیتا سحرخیز بازیگر نقش نارگل در این سریال گفت:«خوشبختانه مشکل جدی بجر کوفتگی پا وجود ندارد و او برای ادامه معالجات به تهران آمده است. آسیب دیدگی پیش آمده در پی سوارکاری این بازیگر در صحنه تصویربرداری سریال در شمال کشور بود.»

بیتا سحرخیز

عکس جالب بیتا سحرخیز

او در ادامه پیرامون توقف و ادامه تصویربرداری این سریال بیان کرد:«پیش از این اتفاق، تصمیم گروه بر تعطیلی یک هفته بود که با توجه به این رخداد چند روزی جلو افتاد و اکثر گروه سازنده و بازیگری به تهران آمده اند.»

بیتا سحرخیز

حادثه برای بیتا سحرخیز

بهشتی در پایان درباره شروع مجدد تصویربرداری اظهار داشت:«بنا به تصمیم گیری گروه سازنده و اگر مشکل خاصی برای بیتا سحرخیز رقم نخورد، سه تا چهار روز دیگر کار را شروع خواهیم کرد.»

وضعیت جسمانی بیتا سحرخیز بعد از حادثه

برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 26 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف