نمناک سرگرمیگوناگون رکورد سوار شدن در ماشین فولکس با 51 نفر! + تصاویر
سوار شدن ماشین ، رکورد جالب
اقدام عجیب اما جالب 51 نفر که برای رکورد زدن تصمیم به سوار شدن به یک فولکس استیشن مدل 1974 داشتند عملی شد تا پول به دست آمده از این رکوردزنی را به بنیاد کودکان سرطانی اختصاص دهند.

سوار شدن ماشین 51 نفره!

برخی از افراد ماجراجو و پر دل و جرآت برای اینکه رکوردی را از آن خود کنند دست به کارهایی عجیب و غریب می زنند تا به خواستۀ خود برسند و عنوانی را به نام خود بزنند اما ماجرایی که در ادامۀ این مطلب می خوانید شاید در نگاه اول مربوط به یک رکورد زنی است اما جالب اینجاست که این رکورد زنی در کار خیر و خدا پسندانه ای صرف می شود.

در جریان جشنواره خودروهای "ون" در "مالورن" انگلیس 51 نفر رکورد جدید در سوار شدن تعداد زیادی آدم در یک اتومبیل سواری به جا گذاشتند. این تعداد زن و مرد بزرگسال توانستند تا آخرین حد ممکن خود را فشرده کنند و در یک خودروی فولکس استیشن مدل 1974 سوار شده و در خودرو را هم ببندند. آنها قرار گذاشته اند پول به دست آمده برای این رکوردزنی را به بنیاد کودکان سرطانی اختصاص دهند.

سوار شدن ماشین

 

سوار شدن ماشین

سوار شدن ماشین

سوار شدن ماشین

سوار شدن ماشین

رکورد سوار شدن در ماشین فولکس با 51 نفر! + تصاویر

رکورد سوار شدن در ماشین فولکس با 51 نفر! + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
برگرفته از الف - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف