نمناک ورزشفوتبال سوتی جالب آشپزی امیرحسین صادقی با پسرش
امیرحسین صادقی ، امیرحسین صادقی و پسرش
امیرحسین صادقی به نمایندگی بازیکنان فوتبال مهمان برنامه آشپزی خودمانی این هفته است که با کمک مانی رهنما به رقابت آشپزی خواهد پرداخت. این بازیکن در خلال اجرای برنامه خود شوخی خطرناکی با خانمها انجام داد.
بازدید : 3,482 نفر

سوتی امیرحسین صادقی

برنامه دستپخت های خودمانی که یک برنامه تفریحی آشپزی با حضور چهره های فوتبال، سینما، موسیقی و تلویزیون است، این بار میزبان امیرحسین صادقی و مانی رهنما خواهد بود.

این برنامه با تهیه کنندگی و کارگردانی فریدالدین نیکجو و اجرای نسرین مقانلو و آرش ظلی پور یک شنبه ها و چهارشنبه ها از شبکه دوم تلویزیون پخش می شود.

این بار صادقی به نمایندگی از فوتبال و مانی رهنما به نمایندگی موسیقی با هم مسابقه پخت اسپاگتی داده اند و جالب اینجاست که امیرمهدی صادقی، پسر امیرحسین صادقی هم به عنوان دستیار به پدرش کمک می کند. آنهایی که موقع ضبط این مسابقه آشپزی در استودیو حضور داشتند، توصیه می کنند تماشای این برنامه را از دست ندهید.

امیرحسین صادقی در برنامه آشپزی

امیرحسین صادقی و مانی رهنما در برنامه دستپخت های خودمانی

گویا این مسابقه پر است از شوخی های آرش ظلی پور با امیرحسین صادقی و جالب اینجاست که در شروع مسابقه، مانی رهنما به شدت در آشپزی مطلع و متخصص نشان داده و امیرحسین صادقی بر عکس او، ناشی بود که نسرین مقانلو، هنرمند سینما و تلویزیون به عنوان یکی از دو مجری برنامه به عنوان مشاور به کمک امیرحسین صادقی رفت و در نقطه مقابل هم آرش ظلی پور تا می توانست به نفع امیرحسین صادقی به مانی رهنما مشاوره داد!

مسابقه ابتکاری به جای برنامه تقلیدی

در جریان این برنامه که برعکس بفرمایید شام و شام ایرانی که تقلید یک برنامه بین المللی بودند، یک مسابقه ابتکاری و خلاقانه است و بینندگان تلویزیون را با زوایای تازه ای از زندگی، علایق، سلایق و قابلیت های ستاره های ورزش و هنر آشنا می کند. امیرحسین صادقی حرف های جالبی زد.

صادقی:مرد باید دستور بدهد

صادقی گفت:«آشپزی کار مرد خانه نیست. کار مردانه ای است و آشپز مرد موفق کم نداریم اما در خانه، خانم ها باید آشپزی کنند. مرد در خانه باید دستور بدهد و خانم باید آشپزی کند!» البته امیرحسین که خیلی زود متوجه شد این برنامه پخش می شود و همسرش برنامه را می بیند، بقیه حرف هایش را به شوخی و خنده زد و در ادامه تغییر موضع داد و گفت:«البته من و همسرم این حرف ها را نداریم. خودم هم بلدم غذا درست کنم چون به خاطر فوتبال گاهی اوقات دور از خانه در شهرستان ها بودم و ناچار شدم خودم آشپزی کنم. مرغ، ماکارونی، برنج و... بد نمی پزم.»

دستیار یا نفوذی؟!

امیرمهدی پسر امیرحسین هم در نقش دستیار به سرآشپز صادقی کمک می کرد و اتفاقاً یکی از کمک هایش باعث شد از صادقی نمره کم شود چون او به اشتباه سیر را قبل از اضافه کردن به غذا شست!

مانی در آشپزی هم حرفه ای بود

مانی رهنما هم در این برنامه خیلی حرفه ای ظاهر شد و با رعایت تمامی نکات آشپزی نشان داد در این حرفه هم مثل موسیقی حرفه ای است. مانی رهنما که کمتر در محافل ورزشی آفتابی می شود، در این برنامه تأکید کرد فوتبالی نیست و فوتبال را به صورت حرفه ای دنبال نمی کند.

طرفداران امیرحسین به او رأی بدهند

به شما توصیه می کنیم امشب برنامه دستپخت های خودمانی را حتماً ببینید. طرفداران امیرحسین صادقی اگر دوست دارند او را در فینال مسابقه آشپزی هم ببینند، باید امشب بعد از پایان برنامه به او رأی بدهند. تا به حال از جمع هنرپیشه های مرد سینما، پژمان بازغی به فینال رفته و در ادامه از جمع ستاره های فوتبال، هنرمندان موسیقی و بانوان هنرپیشه هم 3 نفر به فینال می رسند.

نیکجو:می خواهیم دوباره سفره ها پهن شود

فریدالدین نیکجو، تهیه کننده و کارگردان دستپخت های خودمانی در گفت وگو با خبرورزشی هدف از ساخت این برنامه را تلاش برای پهن کردن دوباره سفره در منزل هموطنان دانست و گفت:«قدیم سفره که در خانه پهن می شد، همه با صفا و صمیمیت دور سفره می نشستند و کنار هم غذا می خوردند و همین غذای دسته جمعی صفا و صمیمیت را بیشتر می کرد. الان غذا خوردن ها سلفی و سلف سرویسی شده و ما می خواهیم شرایطی را به وجود بیاوریم که دوباره سفره در خانه مردم پهن شود. دستپخت های خودمانی یکی از پربیننده ترین برنامه های شبکه دو سیماست و البته این مسئله چیز عجیبی هم نیست چون در تمام دنیا برنامه های آشپزی در ردیف برنامه های پربیننده هستند.»

سوتی جالب آشپزی امیرحسین صادقی با پسرش

سوتی جالب آشپزی امیرحسین صادقی با پسرش
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرورزشی-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف