نمناک سرگرمیگوناگون سوتی شعبده باز در حین اجرا + عکس
شعبده بازی ، شعبده بازان معروف
شعبده بازان با حقه های جالبی که به کار می برند باعث سرگرمی افراد می شوند اما همیشه این حقه ها نمی گیرند و مورد تمسخر بینندگان قرار میگرند.

شعبده بازی که در اجرای حقه اش ناکام ماند!

اسم بسیاری از شعبده بازان مشهور مانند هودینی یا کریس انجل را بسیار شنیده ایم که با شعبده بازی خود باعث شگفتی همگان شده اند. این افراد یک شبه به این توانایی نرسیدند، بلکه با تلاش و کوشش بسیار توانستند به این شهرت برسند و مردم را این چنین سرگرم کنند.

 

دینامو
 
البته این افراد همیشه موفق نبودند و گاهی هم هنگام اجرا دچار مشکل می شدند. «دینامو» هم یکی از این شعبده بازان است که مدتی است شهرت یافته. او شعبده بازه موفقی بود البته تا آخرین اجرای تلوزیونی او که در مقابل 10 هزار تماشاچی حاضر در صحنه و تعداد بسیار زیاد دیگری که از پای تلوزیون شاهد این اجرا بودند.

او از دو نفر از حضار درخواست کرد تا روی صحنه بیایند. او تلفن همراه یکی از آن ها را گرفت و با حقه ای داخل بطری خالی شیشه ای انداخت. از فرد دیگر درخواست کرد تا به آن شماره زنگ بزند اما متاسفانه هر چه او تماس می گرفت، تلفن داخل بطری زنگ نخورد. متاسفانه بار دیگر قانون مورفی حکم فرما شد و این شعبده باز جوان نتوانست حقه اش را عملی کند و درمقابل 10 هزار بیننده حاضر و دیگر افرادی که از تلوزیون بیننده بودند ضایع شد.

 

شعبده بازی دینامو
 
او حتی نتوانست تلفن همراه را از داخل بطری خارج کند و به ناچار فردی از پشت صحنه بطری را گرفته و پشت صحنه برد و به احتمال زیاد شیشه را شکست چرا که بعد از چند دقیقه تلفن همراه را به صاحبش بازگرداند.

سوتی شعبده باز در حین اجرا + عکس

سوتی شعبده باز در حین اجرا + عکس
:
امتیاز : 2.3 تعداد رای : 15
برگرفته از شفاف/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف