نمناک اخبارورزشی سوتی اینستاگرامی علی کریمی! + عکس
علی کریمی ، اینستاگرام
انتشار متنی در اینستاگرام علی کریمی و انتساب آن به فروغ فرخ زاد حاشیه جالبی به وجود آورد.

گاف علی کریمی در اینستاگرام

ستاره سابق فوتبال ایران اخیرا در اینستاگرام متنی «شعرگونه» منتشر کرده و زیر آن نام فروغ فرخزاد، شاعر بلندآوازه معاصر را نوشته. 

متن علی کریمی در اینستاگرام

شعر علی کریمی در اینستاگرام

کسانی که اندک آشنایی با اشعار فروغ داشته باشند می توانند تایید کنند که این متن نه تنها نسبتی با اشعار او ندارد، که حتی سخت می توان به آن شعر گفت. 
به نظر می رسد این متن یکی از هزاران متنی است که در فضای مجازی به اشتباه به شاعران، نویسندگان و سیاستمداران سر شناس نسبت داده می شود. 
بخشی از این متن را که اغلب رسانه ها هم بدون تحقیق به فروغ منتسب کرده اند، بخوانید:«نه آرامشت را به چشمی وابسته کن، نه دستت را به گرمای دستی دلخوش، چشم ها بسته می شوند و دست ها مشت می شوند… و تو می مانی و یک دنیا تنهایی…. میلیون ها درخت در جهان به طور اتفاقی توسط موش ها و سنجاب هایی کاشته شدند! که دانه هایی را مدفون کردند سپس جای مخفی آن را فراموش کردند… خوبی را فراموش کن…. روزی رشد خواهد کرد:دلم نه عشق می خواهد نه احساسات قشنگ، نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پرمدعا…. دلم یک دوست می خواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد!»

سوتی اینستاگرامی علی کریمی! + عکس

سوتی اینستاگرامی علی کریمی! + عکس
:
امتیاز : 2.6 تعداد رای : 19
برگرفته از فردا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 10 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف