نمناک ورزشفوتبال سوتی بزرگ و عجیب مجریان ورزشی شبکه سه
مجریان ورزشی ، مجریان ورزشی شبکه سه
مجریان ورزشی شبکه سوم سیما در برنامه پخش بازی ایران و ژاپن در مورد حذف عربستان سوتی بزرگی دادند که قابل تامل است و باعث تعجب همگان شد.
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1394

سوتی وحشتناک مجریان ورزشی شبکه سه

مجریان ورزشی شبکه سوم سیما قبل از بازی ایران و ژاپن به بحث درباره علت حذف عربستان پرداختند و در این مود دچار اشتباه بزرگی شدند. این سوتی نشان می دهد افرادی که خود را کارشناس ورزش می دانند بدون اطلاعات کافی در برنامه ها حضور پیدا می کنند و در مورد آنچه که مطمئن نیستند برای عده زیادی از مردم صحبت می کنند و اطلاعات غلط را در اختیار مردم قرار می دهند.

مجریان ورزشی شبکه سوم سیما در ارائه نحوه حذف تیم امید عربستان دچار اشتباه فاحش شدند.

 
سوتی وحشتناک مجریان ورزشی شبکه سه
 
قبل از شروع بازی جمعه شب امید ایران مقابل ژاپن و پخش آن در شبکه سوم تلویزیون مجریان رسانه ملی علت حذف عربستان را کارت زردهای بیشتر بازیکنان این تیم نسبت به کره شمالی دانسته و حتی در این باره نظرات و تحلیل های خود درباره اینکه با عربستان روبرو می شدیم بهتر بود یا ژاپن و کره ارایه می کردند.

این اشتباه بزرگ با واکنش مخاطبان در فضای مجازی همراه بوده و به سوژه جدیدی تبدیل شده است.

در حالی که طبق آیین نامه مسابقات و آنچه که در سایت ای اف سی عنوان شده زمانی که تعداد امتیاز، گل زده، گل خورده و تفاصل دو تیم یکسان باشد از آنجا که هر سه تیم کره، عربستان و تایلند مغلوب ژاپن شده اند نتایج دو تیم مقابل صدرنشین محاسبه نشده و فقط بازی مستقیم سه تیم ملاک بررسی بوده است.

بر همین اساس با توجه به اینکه کره شمالی از بازی های رودرو مقابل تایلند و عربستان پنج گل خورده و پنج گل زده در کارنامه داشته و از گل زده بیشتر نسبت به عربستان برخوردار بوده مجوز صعود را دریافت کرده است.

عربستان در بازی های خود مقابل تایلند و کره چهار گل زده و همین تعداد گل خورده در کارنامه داشت و چون تعداد گل های زده آنها در تفاصل برابر پس از عدم محاسبه نتایج مقابل ژاپن یک گل کمتر از کره بود حذف شد.

تایلند نیز در دو بازی مستقیم خود مقابل عربستان و کره شمالی سه گل زده و سه گل درریافت کرده است.

بنابراین کره شمالی از بین عربستان و کره مجوز صعود را طبق آیبن نامه مسابقات دریافت کرد.

مشخص نیست اطلاعاتی که مجریان شبکه سوم به مخاطبان خود ارایه کردند از چه منبعی استخراج شده و چه مشاورانی این اشتباه خود را به مجریان رسانه ملی منتقل کردند.

سوتی بزرگ و عجیب مجریان ورزشی شبکه سه

سوتی بزرگ و عجیب مجریان ورزشی شبکه سه
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 11
برگرفته از جام نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 4 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف