نمناک اخبارسیاست سوتی عجیب ملانیا ترامپ + عکس
ملانیا ، ملانیا ترامپ
ملانیا ترامپ بر خلاف قواعد عرف دیپلماتیک همسر نخست وزیر ژاپن را که در آمریکا به سر می برد همراهی نکرد و تنها به استقبال از وی در فرودگاه اکتفا کرد.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1395

سوتی عجیب ملانیا بانوی نخست آمریکا

ملانیا ترامپ همسر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و بانوی نخست ایالات متحده آمریکاست که بر اساس عرف دیپلماتیک همسرش را در دیدارهای رسمی و استقبال از سران همراهی می کند.

رفتار ملانیا ترامپ در فرودگاه

ملانیا به همراه همسرش در مراسم استقبال از "شینزو آبه" نخست وزیر ژاپن و همسرش در فلوریدا شرکت کرد اما برخلاف قواعد و عرف دیپلماتیک همسر نخست وزیر ژاپن را همراهی نکرد و تنها به استقبال از وی در فرودگاه اکتفا کرد.

 ملانیا

ملانیا ترامپ در استقبال از نخست وزیر ژاپن رفتار عجیبی از خود بروز داد

همسر سفیر ژاپن در واشنگنتن همسر نخست وزیر ژاپن را در دیدارهای خود در آمریکا همراهی کرد در حالی که بر اساس عرف دیپلماتیک این اقدام از وظایف ملانیا ترامپ بود.

رسانه های آمریکا این امر را ناشی از آن می دانند که احتمالا ملانیا تصور درستی از نقش بانوی اول ایالات متحده آمریکا ندارد.
از جمله وظایف بانوی ایالات متحده آمریکا استقبال از همسران رؤسای جمهوری سایر کشورها و همراهی آنها در آمریکاست.

ملانیا ترامپ تصمیم گرفته تا پایان سال تحصیلی پسرش در کنار او در نیویورک بماند و تا کنون معلوم نیست که آیا وی می خواهد وظایف مربوط به بانوی نخست ایالات متحده آمریکا را انجام دهد یا خیر؟

سوتی عجیب ملانیا ترامپ + عکس

سوتی عجیب ملانیا ترامپ + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرگزاری برنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
مسعود

مسعود

این خانم و یا هر شخصی که دارای پست و منصبی هست آموزش می بینند و تعدادی مشاور و راهنما برای چنین موقعیتهایی دارند پس ایراد از مشاورین ایشون هست

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف