نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل آیفون 7 باعث سوختگی دست یک زن شد! + تصاویر
آیفون 7 ، سوختن دست
حرارت بالای آیفون 7 در حال شارژ، باعث سوختگی دست زن استرالیایی شد و او را روانه بیمارستان کرد.

سوختگی دست یک زن استرالیایی توسط آیفون 7

بارها و بارها شاهد سهل انگاری برخی افراد به هنگام استفاده از گوشی بوده ایم که باوجود وصل بودن به پریز برق از تلفن همراه خود استفاده کرده اند غافل از اینکه شاید عواقب جبران ناپذیری به بار آورد.چراکه حرارت بالای آیفون 7 در حال شارژ، باعث سوختگی دست زن استرالیایی شد و او را روانه بیمارستان کرد.

اگر شما هم از افرادی هستید که معمولا در رخت خواب به تماشای ویدیوهای آنلاین می پردازید، شاید با خواندن این مطلب حواس خود را هنگام استفاده از گوشی بیشتر جمع کنید. بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده از استرالیا، خانم Melanie Tan Pelaez هنگام استفاده از آیفون 7 خود و اتصال همزمان آن به برق، به خواب رفته و بعد از بیدار شدن متوجه سوختگی دست خود شده که به نظر داغ شدن آیفون 7 دلیل اصلی آن بوده است.

 

پس از مراجعه ملانی به بیمارستان، پزشک مربوطه قرمز شدن بازوی راست او را سوختگی نوع دوم تشخیص داده و به او گفته که باید در اطرف تخت خود به دنبال عامل آن باشد. زمانی که او به خانه بازگشت، متوجه شد که آیفون 7 و شارژر آن، دلیل این سوختگی بوده است.

آیا از اپل بابت داغ شدن آیفون 7 شکایت می شود؟

پس از مراجعه ملانی به یکی از فروشگاه های اپل و مشخص شدن داستان، مسئولین فروشگاه با تایید ایراد این گوشی و وجود بویی متمایز، آیفون 7 ملانی را برای انجام بررسی های بیشتر به آزمایشگاه اپل ارسال کردند. در ادامه اپل برای دلجویی از او، قصد تعویض دستگاه را داشته که به خاطر اعتماد از دست رفته، خانم Tan Pelaez آن را قبول نکرد. این در حالی ست که او از طرفداران قدیمی اپل و اولین کاربران آیفون بوده و این حادثه دردناک نظر وی را به صورت کلی تغییر داده است. اگرچه هنوز ملانی از اپل شکایتی نکرده، اما احتمال طرح آن در دادگاه وجود دارد. به علاوه این زن باردار برای درمان دست خود مجبور به انجام جراحی پلاستیک خواهد بود.

اما چرا داغ شدن آیفون 7 علت اصلی این حادثه بود؟ به گفته ملانی، او دستگاه خود را به برق متصل کرده و بدون آنکه متوجه شود، بر روی آن خوابش برده که در نتیجه، هوای کافی به دستگاه نرسیده و نهایتا موجب داغ شدن آیفون 7 شده است. البته این موضوع هنوز توسط اپل تایید نشده اما به صورت تئوری می تواند درست باشد.

آیفون 7

اگر شما هم از افرادی هستید که همیشه پیش از خواب، دستگاه خود را به شارژر وصل کرده و از آن استفاده می کنید، بهتر است حواستان باشد کجا و روی چه چیزی می خوابید تا همانند Melanie Tan این فرد آسیب دیده دچار سوختگی نشوید.

آیفون 7

آیفون 7 باعث سوختگی دست یک زن شد! + تصاویر

آیفون 7 باعث سوختگی دست یک زن شد! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف