نمناک اخبارحوادث سوختن و به کما رفتن زن باردار در اتاق عمل! + عکس
سوختن زن باردار ، مادر باردار
وزیر بهداشت در پی انتشار خبر سوختگی زن باردار که برای جراحی سزارین در بیمارستان چمران تهران بستری شده بود دستور رسیدگی فوری و تحقیق از مسئولان و دست اندرکاران را صادر کرد.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1394

سوختن زن باردار در اتاق عمل

در پی انتشار خبر سوختگی شدید زنی که برای انجام عمل جراحی سزارین در بیمارستان چمران تهران بستری شده بود، وزیر بهداشت که در شیراز به سر می برد، بلافاصله پس از اطلاع دستور رسیدگی فوری و تحقیق از مسئولان و دست اندرکاران را صادر کرد.
27 دی ماه اتفاقی تلخ در بیمارستان نیروهای مسلح چمران تهران که هنوز علت آن روشن نیست ، موجب شد مادری هنگام سزارین و به دنیا آمدن دوقلوهایش، دچار سوختگی شدید از ناحیه صورت، دهان و ریه شود و به کما برود.

سوختگی زن باردار


این زن که دوقلو باردار بود، در اتاق عمل به علت استنشاق ترکیبی از گازهای دی اکسید کربن و اکسید نیترو (N2O) که اشتباهاً به جای گاز تنفسی بیهوشی به او وصل شده بود، به کما رفت و دچار سوختگی شدید شد.
دکتر سید حسن هاشمی به معاون درمان وزارت بهداشت دستور داد بلافاصله مراحل و دلایل وقوع حادثه مذکور را پیگیری کرده و گزارش آن را سریعاً به شخص وزیر اطلاع دهد.
بر این اساس دکتر محمد آقاجانی شخصا برای بررسی حادثه به بیمارستان نیروهای مسلح چمران رفته و حادثه در دست بررسی است.
شایان ذکر است که معاون درمان وزارت بهداشت در جریان این ماجرا و پیگیر شرایط و وضعیت بیمار بوده و برای علت یابی حادثه بررسی ها و مکاتبات و بازرسی صورت گرفته اما نکته مهم اینجاست که وزیربهداشت بعد از یک ماه متوجه این اتفاق ناگوار شده و خودش جای سوال دارد؟

سوختن زن باردار ، ماجرای سوختن زن باردار در بیمارستان چمران تهران

سوختن و به کما رفتن زن باردار در اتاق عمل! + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 36
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 33 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف