نمناک اخبارحوادث سوختن سرنشین پراید در نهاوند
پراید ، سوختن در پراید
براثر واژگونی و سقوط یک دستگاه خودروی سواری پراید به دره در مسیر آورزمان نهاوند سرنشین آن در آتش سوخت.
تاریخ انتشار : 19 مرداد 1394
بازدید : 2,975 نفر

سرهنگ مهدی شاکری اظهار کرد:یکدستگاه خودروی پراید شامگاه یکشنبه در گردنه آورزمان واژگون سپس به دره 30 متری حاشیه جاده سقوط کرد.
وی اضافه کرد:در این سانحه دلخراش راننده 22 ساله خودرو به بیرون پرتاب شده و سرنشین 28 ساله آن نیز در خودرو گرفتار شد و در آتش سوخت.
وی بیان کرد:مسیر محل حادثه بسیار امن بوده به گونه ای که این جاده صاف و هموار و دارای شانه خاکی مناسب و حصار است که با تفاسیر می توان با اطمینان اعلام کرد عامل انسانی موجب بروز این سانحه شده است.
رییس پلیس راه همدان علت بروز این سانحه دل خراش را بی توجهی به جلو از سوی راننده پراید عنوان کرد.
شاکری اظهار کرد:بیشتر دارندگان وسایل نقلیه به علت رانندگی مستمر و تبدیل شدن رانندگی به امری عادی و روزمره از توجه و دقت کافی حین رانندگی برخوردار نبوده و این امر عاملی برای بروز سوانح ناگوار و جبران ناپذیرمی شود.
وی با ذکر اینکه گردنه آورزمان از مسیرهای حادثه خیز همدان است تأکید کرد:بااین وجود این سانحه در مسیری امن و دارای استانداردهای لازم ایمنی رخ داده است.
سرپرست فرمانداری نهاوند نیز پیش تر در شورای حمل ونقل و ترافیک این شهرستان از حادثه خیز بودن گردنه آورزمان خبر داده بود.
مهرداد نادری فر گفت:هرساله حدود 19 درصد از مجموع تلفات سوانح جاده ای استان همدان در جاده نهاوند به آورزمان رخ می دهد که نشان دهندهحادثه خیز بودن این جاده است.
وی بیان کرد:12 درصد سوانح رانندگی استان همدان در شهرستان نهاوند رخ می دهد و سال گذشته 23 نفر در سوانح برون شهری و پنج نفر در سوانح درون شهری جان باختند و 578 نفر نیز مجروح شدند.
نادری فر جاده آورزمان به نهاوند یکی از مسیرهای پرتردد نهاوند است، گفت:ساماندهی این جاده از مطالبات دیرینه مردم این شهرستان است که بنا به دستور استاندار همدان بخشی از این جاده که در محدوده نهاوند قرار دارد تا پایان سال جاریچهارباندِ شده و برای اجرایی شده این کار اعتبارات ویژه ای نیز منظور شده است.
وی خطاب به مسئولان راه و شهرسازی گفت:در حال حاضر عملیات تعریض جاده و ترانشه برداری در این جاده انجام می شود اما علائمهشداردهنده این مسیر بسیار محدود بوده که همین مسئلهزمینه ساز بروز سوانح رانندگی شده است.
سوانح رانندگی برون شهری در چهار ماه نخست سال جاری در استان همدان یک درصد کاهش یافته است.

سوختن سرنشین پراید در نهاوند

سوختن سرنشین پراید در نهاوند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
برگرفته از ایرنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف