نمناک اخبارحوادث سوختگی شدید پسربچه 6 ساله با راه رفتن روی زغال گداخته
سوختگی شدید ، برگزاری فستیوال
فستیوالی در هند برگزار شد که پسر بچه 6 ساله ای برای راه رفتن روی زغال گداخته دچار سوختگی شدید شد.
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1395

سوختن پسر هندی برای راه رفتن روی زغال افروخته

پسر شش ساله هندی در طول برگزاری فستیوالی که در آن برای ستایش یکی از خدایان برگزار شده بود دچار سوختگی شدید شد که با انتقال سریع به بیمارستان تحت درمان قرار گرفت. این پسر از آغوش پدرش در حین راه رفتن روی مسیر زغال افروخته به پایین پرت می شود که دچار سوختگی شدید می شود.

پدر کارتیک در طول مراسم روز یکشنبه در حین راه رفتن روی زغال تعادل خود را از دست داده و روی خاکسترهای گداخته و قرمز رنگ می افتد که در این راستا فرزندش که در آغوش وی بوده نیز دچار مصدومیت می شود. خانواده قربانی 6 ساله بدلیل شرکت در این مراسم حاضر به انتقال وی به بیمارستان نشدند و معتقد بودند که خداوند وی را شفا می دهد، بنابراین این کودک توسط تعدادی از حاضرین در این مراسم به بیمارستان انتقال داده شد و شب یکشنبه در بخش اورژانس بستری شده است.

طبق اظهارات پزشک معالج اش پا و بالاتنه این کودک دچار آسیب شدید شده و پدرش نیز حدود 15 درصد متحمل سوختگی شده که باید چند روزی در بیمارستان بستری شود. حدود 600 نفر از متعصبان دینی در شهر جلندر واقع در ایالت پنجاب هند در جشنواره ای به افتخار یکی از الهه ها گرد هم جمع شده بودند. این افراد باید مدت هفت روز قبل از راه رفتن روی زغال طبق آئین قدیمی باستانی هندو روزه بگیرند.

همچنین سه سال پیش نیز مادری در حین حمل دخترش با از دست دادن تعادل اش و سقوط روی سطح داغ زغال در طول مراسم در جلندر دچار مصدومیت شدند.

 

برگزاری فستیوال

راه رفتن روی زغال گداخته

 

فستیوال های هند

تصاویر مراسم راه رفتن روی زغال افروخته

 

سوختگی شدید پسربچه 6 ساله با راه رفتن روی زغال گداخته

سوختگی شدید پسربچه 6 ساله با راه رفتن روی زغال گداخته
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از رکنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف