نمناک اخبارگوناگون سوختگی دلخراش سر نوزاد روهینگیایی + عکس 18+
سوختگی نوزاد ، عکس +18
درمیان صدها زن و کودک روهینگیایی که در جریان نسل کشی بودائیان میانمار از خانه خود دور شده اند تصویری از مادر نوجوان که سوختگی نوزادش را به دوربین نشان می دهد نمایی از اوج بیرحمی است.
تاریخ انتشار : 10 مهر 1396

سوختگی و جراحت دلخراش نوزاد روهینگیایی

درمیان صدها تصویر از جنایت نسل کشی در میانمار و ظلمی که به مسلمانان روهینگیایی می شود نوزادی در آغوش مادر نوجوانش دیده می شود که به طرز دردناکی بخشی از بدنش سوخته است.
Horrific injuries of tiny baby whose scalp was burned off after a hand grenade blew up at her home in war torn Burma
 سوختگی نوزاد

تصویری دلخراش از جراحت و سوختگی سر نوزاد تازه متولد شده در میانمار

نوزادی که در جریان حمله آتشین سربازان میانمار دچار سوختگی شدید شد 

به گزارش the sun مادر نوجوان و نوزادش در میان افرادی هستند که تلاش می کنند از منطقه ای که بودایی ها بیشترین ساکنان آن هستند فرار کنند در همین حین خبرنگاری برای به تصویر کشیدن جنایات در حال وقوع به آنان برخورد می کند و در جریان گفتگو متوجه جراحت دلخراش نوزاد چند ماهه می شود.
همانطور که در تصاویر دیده می شود قسمت بالایی جمجمه نوزاد دچار سوختگی شدید شده است ، سوختگی که بعد از حمله آتشین سربازان به خانه ی آنها در "بورما" ایجاد شده است.
زن هراسان می گوید:سر نوزاد چند ماهه ام بعد از حملات سربازان "بورمس" دچار سوختگی شدید شد آنها قصد داشتند تا خانه هایمان را به آتش بکشند که من سریع فرار کردم اما شعله های آتش باعث شد تا قسمتی از بالای سر نوزادم این چنین دچار سوختگی شود."آریتا" در ادامه می گوید:وضعیت ما خیلی بد است میترسم دخترم را با این سوختگی دردناک از دست بدهم.

سوختگی دلخراش سر نوزاد روهینگیایی + عکس 18+

سوختگی دلخراش سر نوزاد روهینگیایی + عکس 18+
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 16
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف