نمناک اخباراقتصاد آغاز پرداخت سود سهام عدالت روستائیان و عشایر
سود سهام عدالت ، سود سهام عدالت روستاییان کی واریز میشه
پرداخت سود سهام عدالت مشمولانی روستائیان و عشایر از فردا آغاز خواهد شد.
تاریخ انتشار : 25 دی 1397

سود سهام عدالت روستائیان و عشایر

مهر:پرداخت سود سهام عدالت بخش دیگری از مشمولان روستائیان و عشایری از فردا (چهارشنبه) به تدریج آغاز خواهد شد. 

پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور در حالی از روز چهارشنبه (19 د یماه) آغاز شده که در شروع این مرحله به تدریج سود سهام عدالت روستائیان و عشایری که شماره شبای بانکی آنها متعلق به بانک های ملی، کشاورزی، پست بانک، صادرات و سپه است، پرداخت شده است. 

بر این اساس در گام نخست از توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر بیش از 9 میلیون و 200 هزار نفر از مشمولان این گروه سودی بالغ بر 780 میلیارد تومان پرداخت شده است. 

بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، از فردا (چهارشنبه) 23 بانک دیگری که مشمولان روستائیان و عشایر سراسر کشور شماره شبای بانکی خود در آنها را وارد سامانه سهام عدالت کرده اند سودی بالغ بر 41 میلیارد تومان را میان 480 هزار نفر از مشمولان توزیع خواهند کرد. 

علاوه بر این از شنبه آینده(29 دیماه) توزیع سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایری که شماره شبای آنها در بانکهای مسکن و انصار است در مجموع به ارزش 49 میلیارد تومان و جمعیتی بالغ بر 570 هزار نفر پرداخت خواهد شد. 

همچنین در آینده نزدیک سود سهام عدالت دیگر مشمولان روستائیان و عشایر که شماره شبای آنها مربوط به بانهای تجارت، ملت، توسعه و رفاه است و جمعیت آنها 2میلیون و 700 هزار نفر بوده و ارزش کلی سود واریزی آنها در مجموع حدود 230 میلیارد تومان میباشد، پرداخت خواهد شد. 

پس از اتمام پرداخت سود سهام عدالت مشمولان روستائیان و عشایر، در مجموع 13 میلیون نفر از مشمولان مربوط به این گروه بالغ بر 1200 میلیارد تومان سود سهام عدالت دریافت خواهند کرد. 

همچنین سود سهام عدالت دیگر مشمولان نیز به تدریج و با دریافت سود سال مالی عملکرد سال 96 از شرکتهای سرمایه پذیر و با اطلاع رسانی قبلی از سوی این سازمان پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/م

سود سهام عدالت روستاییان و عشای کی واریز می شود ؟

آغاز پرداخت سود سهام عدالت روستائیان و عشایر
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 24
این مطلب مفید بود ؟ 17 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف