دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخباراقتصاد زمان واریز سود سهام عدالت باقی مردم در سال 96 اعلام شد
سود سهام عدالت ، سهام عدالت
کارمندان شاغل در دستگاه های اجرایی و بازنشستگان کشوری و همچنین روستاییان و عشایری که مددجوی کمیته امداد و سازمان بهزیستی نیستند تا پایان سال سود سهام عدالت دریافت می کنند.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1396
بازدید : 707,322 نفر

امروز روستاییان و عشایر باقی مانده سود سهام عدالت دریافت می کنند

امروز 12 میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت باقی مانده سود سهام خود مربوط به سال مالی 1395 را دریافت خواهند کرد؛ مجموع این مبالغ حدود 580 میلیارد تومان می شود.
مشمولان سهام عدالت به 20 گروه مختلف تقسیم شدند که تا امروز 18 گروه سود سهام عدالت مربوط به سال مالی 1395 را دریافت کردند و تنها دو گروه مانده بودند که دریافت سودشان تکمیل شود.
یکی از آن گروه ها روستاییان و عشایر و دیگری شاغلین دستگاه های اجرایی و بازنشستگان لشگری و کشوری هستند که امروز گروه اول که حدود 12 میلیون نفر می شوند سود سهام عدالت خود را کامل دریافت می کنند البته این گروه در هفته های گذشته یک سوم از سودشان را دریافت کرده بودند.

سهام عدالت

سید جعفر سبحانی - مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی - در این مورد اظهار کرد:با توجه به اینکه امروز روستاییان و عشایر به تدریج سود سهام عدالت خود را می گیرند تنها یک گروه خواهد ماند که سود سهام خود را به صورت کامل دریافت نکرده اند که تلاش بر این است که آن گروه نیز تا قبل از اتمام سال 1396 سود خود را دریافت کنند.
وی ادامه داد:تاکنون حدود 2500 میلیارد تومان بابت سود سهام عدالت به مشمولان پرداخت شده و 70 درصد مشمولان سود خود را دریافت کرده اند.
سبحانی در پاسخ به اینکه افرادی که شماره شبای خود را دیر در سامانه سهام عدالت وارد کرده اند چه زمانی سود میگیرند گفت:مشمولانی که از زمان دستور رئیس جمهوری برای پرداخت سود، بعد از پرداخت سود، شماره شبا وارد کرده اند اوایل سال آینده سود خود را دریافت می کنند چرا که درستی شماره شبا باید راستی آزمایی شود.

 

باقیمانده مردم کی سود سهام عدالت دریافت میکنند؟

زمان واریز سود سهام عدالت باقی مردم در سال 96 اعلام شد
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 2888
برگرفته از ایسنا - / م
این مطلب مفید بود ؟ 1011 1877
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .