نمناک اخباراقتصاد کمتر از یک ماه دیگر سود سهام عدالت واریز می شود
سود سهام عدالت ، سهام عدالت
به جهت واریز سود سهام عدالت کمتر از یک ماه دیگر مشمولین سهام عدالت تا پایان شهریور ماه فرصت دارند تا اقدام به ورود شماره شبای خود در سامانه به نشانی www.samanese.ir کنند.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396

از سرگیری بررسی صحت شماره شبای مشمولین سهام عدالت

با از سرگیری بررسی صحت شماره حساب مشولین سهام عدالت، مشمولینی که شماره حساب آن ها مورد تایید نباشد پیامکی از سوی سازمان خصوصی سازی جهت اصلاح شماره شبا دریافت خواهند کرد.

در حالی که در بهمن ماه سال گذشته شاهد رونمایی از سامانه سهام عدالت بودیم که تا به امروز از 49 میلیون مشمول سهام عدالت بیش از 50 درصد صورتحساب دریافت و از این میان حدود 29 میلیون نفر نیز شماره شبای خود را به سامانه ارائه کرده اند.

با این وجود مشمولین سهام عدالت تا پایان شهریور ماه فرصت دارند تا اقدام به ورود شماره شبای خود در سامانه به نشانی www.samanese.ir کنند، همچنین افرادی که در این ظرف زمانی شماره شبای خود را به سامانه ارائه ندهند در سری اول شامل دریافت سود نخواهند شد ولی سود سهام این افراد به صورت امانت نزد سازمان خصوصی سازی باقی خواهد ماند.

براین اساس هر چند زمان بررسی شماره های شابی مشمولین برای واریز سود سهام عدالت 15 روز اعلام شد که این زمان چند هفته ای به تاخیر افتاد و بالاخره سازمان خصوصی سازی با صدور اطلاعیه ای خبر از بررسی راستی آزمایی شماره های شبا داد که این اطلاعیه به شرح زیر است:

پس از پی گیری مکرر از سوی این سازمان با ارسال نامه ای در روز گذشته توسط بانک مرکزی به کلیه بانک های عامل و موسسات اعتباری کشور، راستی آزمایی شماره های شبای بانکی مشمولان سهام عدالت که مدتی متوقف شده بود، مجددا آغاز شد.

حال با این اوصاف به زودی شماره شبای مشمولینی که در صحت شماره حساب آن ها هنوز به تایید نرسیده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم تایید شماره شبا، سازمان خصوصی سازی این موضوع را از طریق پیامک به مشمولین اطلاع رسانی خواهد کرد تا این افراد در اولین فرصت شماره شبای صحیح خود را دریافت و مجددا به سامانه ارائه دهند.

سود سال 95 سهام عدالت در شهریور ماه سال جاری به حساب مشمولین واریز خواهد شد که مبلغ آن برای افرادی که سرمایه خود را تا سقف یک میلیون تومان کامل کرده باشند 150 هزار تومان و برای سایر سهامداران به نسبت میزان سوددهی سهام شرکت ها تعیین خواهد شد.

کمتر از یک ماه دیگر سود سهام عدالت واریز می شود

کمتر از یک ماه دیگر سود سهام عدالت واریز می شود
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 26
برگرفته از پارسینه - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 20 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف