نمناک سرگرمیگوناگون سوراخ کردن سر مرد جوان ضد ضربه! (16+) + فیلم و تصاویر
مرد جوان ، سوراخ کردن سر
توانایی های خارق العاده یک مرد جوان چینی باعث شده که او یک سوپرمن واقعی به نظر برسد.اعضای بدن این مرد به قدری قدرتمند است که هیچ وسیله ای حتی مته برقی نیز نمی تواند به آن نفوذ کند.
بازدید : 18,666 نفر

گاهی اوقات با مهارتها و توانایی های عجیب و غریب افرادی مواجه می شویم که نه تنها برایمان باورنکردنی است بلکه مواقعی هست که حتی جرآت دیدن صحنه ها و رفتارهای وحشتناکی که توسط این افراد انجام می شود را هم نداریم، همانند راهب چینی در شائولین که این مرد سر بسیار قدرتمندی دارد به طوریکه حتی مته برقی نیز نمی تواند به سر این آقای عجیب نفوذ کند.

سوراخ کردن سر با مته

آقای « ژائو رویی» راهب چینی 24 ساله است که به تازگی با انتشار یک فیلم از توانایی هایش شهرتی جهانی پیدا کرده است. ژائو در این فیلم یک مته برقی یا همان دریل رابه سر خود فشار می دهد اما نه تنها این دریل به جمجمه اش هیچ آسیبی نمی رساند بلکه حتی پوستش را نیز نمی خراشد.

توانایی های عجیب و غریب ژائو به اینجا ختم نمی شود. او می تواند یک صفحه ضخیم آهنی را با چندبار کوبیدن به مغز سرش خم کند یا روی یک خنجر به رو بخوابد بدون آنکه به وی جراحتی وارد شود و حتی در این حالت سازه محکمی به پشتش کوبیده شود.

سوراخ کردن سر با مته

ژائو از کودکی مجذوب هنر کونگ فو شد و در سن 16 سالگی به دلیل علاقه ای که داشت از خانه فرار کرد و وارد معبد شائولین شد. او در طول 2 سال در این معبد نزد استادانش آموزش دید و در این زمینه مطالعاتش را با دیگر استادان گسترش داد و حالا در سن 24 سالگی تبدیل به یک استاد بسیار ماهر شده است.

توانایی های خارق العاده ژائو باعث شده که او یک سوپرمن واقعی به نظر برسد. سوپرمنی آسیب ناپذیر که هیچکس نمی تواند او را شکست دهد اما او اعتراف می کند که برای رسیدن به چنین قدرتی بارها در تمریناتش آسیب دیده است. شائو می گوید برای اولین بار که دریل روی سرش امتحان کرد خراش دردناکی پیدا کرد اما توانست با تمرینات زیاد از پس این موضوع بر بیایدو حالا می تواند 11 ثانیه قدرت یک مته برقی را تحمل کند.

سوراخ کردن سر با مته

احتمالا ژائو در آینده تبدیل به قهرمان رویایی کودکان چینی خواهد شد و اگر پایش به سینما باز شود شاید جای ستارگان سینمای چین مانند «جکی چان»، «جت لی» و حتی « بورس لی » را در محبوبیت حسابی تنگ کند.

 

در این بخش می توانید فیلمی کوتاه از مهارتهای باورنکردنی این مرد چینی را دریافت کنید.

 

سوراخ کردن سر مرد جوان ضد ضربه! (16+) + فیلم و تصاویر

سوراخ کردن سر مرد جوان ضد ضربه! (16+) + فیلم و تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 88
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 68 20
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف