نمناک اخبارحوادث شکنجه و سوزاندن زن افغان باردار توسط پدر و مادر شوهرش + تصاویر
سوزاندن زن افغان ، زن باردار
پدر شوهر و مادر شوهر عروس 14 ساله بعد از شکنجه های شدید زن باردار را در آتش سوزاندند. این بار اول نیست که ماجرای تلخ سوزاندن زنان افغان در آتش جهل تکرار می شود.
تاریخ انتشار : 30 تیر 1395

ماجرای سوزاندن زن 14 ساله افغان

زارا زن 14 ساله باردار افغانستانی قربانی جهل خانواده شوهرش شد. پدر و مادر شوهرش او را پس از شکنجه دادن در آتش سوزاندند. جرم او این بود که پدرش با زن جوانی از فامیل فرار کرده بود.

قضیه از این قرار بود که پدر و مادر شوهر زارا با پدر او قرار گذاشته بودند که در ازای بدهی خود، دختری از فامیل را به عقد او درآورند اما پس از مدتی این معامله را به هم زدند. برای همین پدر زارا با همان دختر فرار کرد. آنها نیز برای انتقام از او دخترش را به شکلی فجیع به قتل رساندند.

پدر این زن جوان برای دادخواهی دخترش به همراه چند تن از اعضای خانواده در مقابل وزارت دادگستری این کشور در کابل تجمع کردند و خواستار رسیدگی به پروندۀ او شدند. گرچه پدر او می گوید امیدی به احقاق حق دخترش ندارد. این حادثه در ولایت غور رخ داده است. در این ولایت معمولاً خبرهای زیادی از خشونت علیه زنان توسط خانواده هایشان شنیده می شود.

پدر زن نگون بخت که توسط مادر و پدرشوهرش سوزانده شد

سوزاندن زن افغان

سوزاندن زن افغان

سوزاندن زن افغان

سوزاندن زن افغان

شکنجه و سوزاندن زن افغان باردار توسط پدر و مادر شوهرش + تصاویر

شکنجه و سوزاندن زن افغان باردار توسط پدر و مادر شوهرش + تصاویر
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 44
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف