نمناک اخبارحوادث سوزاندن صورت دختر جوان با سوپ داغ وسط رستوران +عکس
سوزاندن دختر ، اخبار روز نمناک
سوزاندن صورت دختر جوان با یک کاسه سوپ داغ در رستوران !! بله مردی در حال خوردن سوپ داغ در رستوران ناگهان از جا بلند شد و محتویات کاسه را روی صورت و گردن دختر بینوا ریخت.
تاریخ انتشار : 5 فروردین 1397

سوزاندن صورت دختر جوان با سوپ در رستوران

دوربین های مداربسته رستورانی در چین صحنه ی رفتار زشت مردی با دختر جوان را ثبت کردند ، مردی که تنها به دلیل برخورد نوک موهای دختر به او چنین عصبانی شده و واکنش تندی از خود نشان داد.
Shocking moment angry diner throws a bowl of 'BOILING SOUP' towards a woman after her long hair brushed him by accident
سوزاندن دختر

سوزاندن صورت و گردن دختر جوان چینی در رستوران با سوپ داغ 

سوختن صورت دختر جوان به دلیل داشتن موهای بلند!

ویدئویی که همراه این خبر منتشر شده بود نشان می داد که دختر جوان با موهای بلند کنار مردی پشت یکی از میزهای رستوران نشسته است ؛ مرد در حال خوردن سوپ داغی است که پیشخدمت تازه برایش سرو کرده است که ناگهان دختر جوان سرش را بر می گرداند تا پشت سرش را نگاه کند در این لحظه نوک موهای بلند او به دست مرد برخورد می کند که طبق گفته ی شاهد ماجرا یعنی فردی که آن طرف میز نشسته است آن قدرها هم جدی نبود ؛ در همین لحظه مرد عصبانی شده و ناگهان سوپ داغ داخل کاسه را به سمت صورت او پرت کرده و موجب سوختگی شدید دختر جوان می شود.
سوزاندن دختر
سوزاندن دختر
سوزاندن دختر

تصاویر اقدام زشت مرد چینی و سوزاندن صورت دختر جوان با سوپ داغ

به گفته ی دختر جوان سوپ که بسیار داغ بود به محض تماس با پوست صورتش باعث سوختگی شدید شد که با عکس العمل سریع حاضرین در صحنه و ریختن آب سرد روی صورتش از آسیب بیشتر جلوگیری شد.

سوزاندن صورت دختر جوان توسط مردی با سوپ داغ در رستوران

منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف