نمناک اخبارحوادث مادر شیرازی نوزاد 5 ماهه اش را سوزاند
نوزاد 5 ماهه ، نوزاد
یک مادر شیرازی در حالی که از گریه های نوزاد 5 ماهه اش خسته شده بود با ریختن نفت رویش او را آتش زد .
تاریخ انتشار : 11 دی 1395

مادر شیرازی نوزاد 5 ماهه خود را با نفت آتش زد

روز چهارشنبه وقوع یک جنایت در ساختمانی در یکی از خیابان های شیراز به مأموران کلانتری اعلام و تیم نیروی انتظامی در محل حاضر شدند.

طی بررسی های اولیه مشخص شد زن 34ساله دختر 5 ماهه خود را به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

ماموران پس از حضور در محل با فریادهای زنی جوان روبه رو شدند که نوزادی چند روزه را در آغوش خود داشت و پیکر بی جان نوزاد در حالی که به شدت سوخته بود مشاهده شد.

در تحقیقات اولیه کارآگاهان و به گفته کادر پزشکی مشخص شد نوزاد 5 ماهه بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست داده است.

با توجه به قتل فجیع این نوزاد 5 ماهه پرونده ای تشکیل و تحقیقات از سوی ماموران برای موضوع آغاز شد و شواهد ثابت می کرد که مادر سنگدل کودکش را به قتل رسانده است. با انتقال جنازه نوزاد به پزشکی قانونی این موضوع رنگ واقعیت گرفت و مرگ این کودک بر اثر سوختگی شدید را تایید کرد. به این ترتیب پرونده برای بازداشت مادر جنایتکار در اولویت کاری پلیس قرار گرفت.

 نوزاد 5 ماهه

آتش زدن نوزاد 5 ماهه با نفت توسط مادرش

این زن در بازجویی های اولیه پرونده، از راز قتل هولناک فرزندش پرده برداشت و مدعی شد در یک لحظه دست به جنایت زده است. این مادر در بازجویی ها به ماموران گفت:روز حادثه از گریه های دخترم خسته شده بودم از روزی که او به دنیا آمده بود شرایط مناسبی نداشتم و فکر می کردم او باعث بدبختی های من است.

وی افزود:روز حادثه در حالی که گریه می کرد مقداری نفت روی او ریخته و کبریت را روشن کردم. دخترم آتش گرفت و گریه کرد. یک لحظه متوجه شدم که چه کاری انجام داده و از کارم پشیمان شدم از همسایه ها کمک خواستم اما بی فایده بود و دخترم فوت کرد.

مادر شیرازی نوزاد 5 ماهه اش را سوزاند

مادر شیرازی نوزاد 5 ماهه اش را سوزاند
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 11
برگرفته از فردا نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف