نمناک اخبارحوادث سوزاندن همسر داخل پراید توسط شوهر سنگدل + تصاویر
همسر ، حبس کردن همسر
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد گفت: مالک خودرو پراید به دلیل اختلاف خانوادگی تصمیم به قتل همسر خود می گیرد و از عمد همسرش را در ماشین حبس کرده و خودرو خود را می سوزاند.
تاریخ انتشار : 1 مهر 1395

حبس همسر در ماشین و سوزاندن او

ضل الله رشیدی اظهار داشت:صبح امروز در پی اعلام خبری مبنی بر آتش سوزی یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان خرم آباد نیروهای سازمان بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:پس از حضور نیروها و اقدامات انجام شده حریق خودرو خاموش شد که پس از مهار آتش سوزی نیروهای سازمان متوجه جسد یک فرد در داخل ماشین شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد عنوان کرد:مالک ماشین که درصحنه حادثه حضور داشت تا قبل از اینکه نیروهای سازمان متوجه جسد شوند از حضور فردی در داخل خودرو خبر نداده بود.

همسر

مردی که پراید و همسرش را با هم سوزاند

وی بیان کرد:پلیس در جریان موضوع قرار گرفت و پس از بازجویی های لازم از مالک ماشین مشخص شده که جسد سوخته متعلق به همسر وی بوده است.
 
 همسر

مردی که پراید و همسرش را با هم سوزاند

رشیدی با اشاره به اینکه جسد داخل خودرو کاملاً سوخته بود تصریح کرد:مالک ماشین اعتراف کرده به دلیل اختلاف خانوادگی تصمیم به این اقدام می گیرد و از عمد همسرش را در ماشین حبس کرده و خودرو خود را می سوزاند.

سوزاندن همسر داخل پراید توسط شوهر سنگدل + تصاویر

سوزاندن همسر داخل پراید توسط شوهر سنگدل + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 14
برگرفته از تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف