نمناک سبک زندگیتناسب اندام روشی ساده برای سوزاندن 800 کالری در یک ساعت!
سوزاندن کالری ، سوزاندن 800 کالری
فکرش را میکردید در یک ساعت و حتی کمتر از آن بتوانید 800 کالری بسوزانید؟ راه های سوزاندن کالری در این زمان را در نمناک بیاموزید که این واقعا عالی است .

در یک ساعت 800 کالری بسوزانید

فعالیت های فیزیکی هم برای سلامتی و هم برای سوزاندن کالری مفید است. برای کم کردن وزن باید فعالیت های فیزیکی و یک برنامه غذایی سالم را در کنار هم داشته باشید.

سوزاندن کالری در روز بسیار آسان است.

خیلی ها باید به درون رینگ یک مسابقه ی واقعی قرار بگیرند تا بتوانند 800 کالری در یک ساعت بسوزانند، اما آنهایی که بیش از 100 کیلو وزن دارند، می توانند تنها با تمرین مشت زنی با یک حریف تمرینی فرضی، در یک ساعت این مقدار کالری را بسوزانند.

سوزاندن کالری

سوزاندن کالری در یک ساعت

هر کسی می تواند در نیم ساعت یا همین حدود چند صد کالری بسوزاند، اما برای سوزاندن 800 کالری خالص در یک ساعت به کار و تلاش سختی احتیاج است. برای اینکه بتوانید در 60 دقیقه یا حتی کمتر به این هدفتان برسید، در این مطلب با چند راه آشنا خواهید شد.

1. استپ ایروبیک

هر کسی که بیش از 100 کیلو وزن داشته باشد، می تواند با تمرینات Jane Fondaدر هر ساعت، حدود 800 کالری بسوزاند. این تمرینات، پاهای شما، یعنی بزرگترین گروه عضلانی بدنتان را هدف قرار می دهد، و به قلبتان هم فشار می آورد تا همزمان یک تمرین کاردیو و عضله ساز داشته باشید.

2. بوکس

خیلی ها باید به درون رینگ یک مسابقه ی واقعی قرار بگیرند تا بتوانند 800 کالری در یک ساعت بسوزانند.
 
سوزاندن کالری

بوکس و سوزاندن 800 کالری

اما آنهایی که بیش از 100 کیلو وزن دارند، می توانند تنها با تمرین مشت زنی با یک حریف تمرینی فرضی، در یک ساعت این مقدار کالری را بسوزانند.

3. قایقرانی

قایقرانی یک ورزش بی نظیر است، مخصوصا وقتی دوباره به آن بازگردید. هر شخصی که بیشتر از 75 کیلوگرم وزن داشته باشد، با یک ساعت پارو زدن در ماشین پاروزنی و یا یک قایق واقعی، می تواند بیش از 800 کالری بسوزاند.

4. حمل وزنه های سنگین

آیا به دنبال راهی آسان و غیر منطقی برای سوزاندن 800 کالری در یک ساعت می گردید؟
 
سوزاندن کالری

ورزش های کالری سوز

چند کیسه سیمان کوچک تهیه کنید و با خودتان اینور و آنور ببرید! اشخاصی که بالای 100 کیلو وزن داشته باشند، می توانند از این راه بیش از 800 کالری در یک ساعت بسوزانند.

5. وزنه برداری

تمرینات قدرتی می توانند خسته کننده باشند، اما اجازه ندهید که این خصوصیت، شما را دلسرد و متوقف کند. ضربان قلبتان را در یک ساعت کامل بالای 125 تپش در دقیقه نگاه دارید، آنگاه خواهید توانست تا در 60 دقیقه تا 1000 کالری بسوزانید!

6. کوهنوردی

ما از کوهپیمایی ملایم صحبت نمی کنیم. بلکه منظورمان کوهپیمایی سخت و به سبک نظامی است.
 
سوزاندن کالری

سوزاندن کالری در کمتر از یک ساعت

یک شخص معمولی می تواند با بالا رفتن از کوه و حمل 20 کیلو پوشاک و لوازم، 800 کالری در یک ساعت بسوزاند.

7. اسکی صحرا نوردی

اگر با شدتی معمولی اسکی کنید، کمتر از 800 کالری خواهید سوزاند، اما اسکی صحرا نوردی و سرعتی به شما کمک خواهد کرد تا 1000 کالری مصرف کنید! اگر یک ساعت، در سربالایی اسکی صحرا نوردی انجام دهید، حتی بیش از 1500 کالری خواهید سوزاند!

8. دوچرخه سواری

دوچرخه تان را راه بیندازید و پدال بزنید. دوچرخه سواری، با توجه به وزن و سرعت شما می تواند چیزی حدود 1500 کالری در یک ساعت انرژی بسوزاند.
سوزاندن کالری

سوزاندن کالری با دوچرخه سواری

 
اگر می خواهید اینقدر کالری بسوزانید، باید به خودتان فشار بیاورید تا سرعتتان به بالای30 کیلومتر بر ساعت برسد. هر شخصی که بیش از 90 کیلوگرم وزن داشته باشد، با دوچرخه سواری با سرعتی بین 20 تا 25 کیلومتر بر ساعت می تواند بیش از 800 کالری بسوزاند.

9. فوتبال

یک مسابقه ی فوتبال، به شما کمک خواهد کرد تا در یک ساعت، 800 کالری بسوزانید. هر چند کسانی که زیر 90 کیلوگرم وزنشان باشد، باید بیشتر به خودشان فشار بیاورند. تنها کاری که باید بکنید این است که از دویدن دست بر ندارید!

10. خرد کردن چوب

حمل کنده های سنگین چوب، کمک خواهد کرد تا 800 کالری در یک ساعت بسوزانید، و اگر با تبری اقدام به خرد کردن آن ها کردید، این مقدار تا 1500 کالری افزایش پیدا خواهد کرد!

11. فریزبی

اگر از دویدن باز نایستید، می توانید با بازی فریزبی در یک ساعت تا حدود 800 کالری انرژی بسوزانید. البته در صورتی که حدود 100 کیلوگرم وزن داشته باشید.

روشی ساده برای سوزاندن 800 کالری در یک ساعت!

روشی ساده برای سوزاندن 800 کالری در یک ساعت!
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 29
برگرفته از مجله سلامت -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 20 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف