مرد جادوگر با فریب مادر جوان نوعی سحر را روی دختربچه 3 ساله انجام داده بود ، فرورفتن سوزن بدن را در موقعیت خطرناکی قرار داده بود و کار جراح را سخت می کرد.

فرو رفتن 7 سوزن داخل بدن دختربچه

7 سوزن بدن کودک بینوا را هرلحظه تهدید می کردند تا اینکه در نهایت خطر رفع شد .تصویر وحشتناک از سی تی اسکن دختربچه 3 ساله وضعیت خطرناک او را که توسط یک جادوگر ایجاد شده بود واضح نشان داد تا پزشکان راه حلی برای نجات جان او پیش بگیرند.

 Horrifying X-rays show seven two-inch pins stuck inside girl, 3, during black magic torture ritual 

7 سوزن 5 سانتی متری داخل بدن دختربچه هندی

مادر جوان کودک در حالیکه نگران از وضعیت فرزندش با پزشک صحبت می کند می گوید:15 الی 20 روز پیش بود که برای اجرای مراسم جادوی سیاه این سوزن ها توسط یکی از ساحرها وارد بدن دخترم شده.

سوزن بدن دختربچه هندی

عکس مادر فریب خورده و دختربچه ای که بدنش توسط جادوگر پر از سوزن شده بود

دختربچه ای که نامش منتشر نشده است اهل غرب بنگال هندوستان در بیمارستان SSKM برای جراحی پذیرش شد.

پزشک بعد از معاینات اولیه سی تس اسکن کامل را تجویز کرد تا از وضعیت اعضای داخلی بیمار مطلع شود ، نتیجه ی سی تی اسکن شوکه کننده بود . وجود 7 سوزن تیز 5 سانتی متری داخل بدن دختر بچه که توسط مرد جادوگر وارد بدن کودک شده بود در موقعیت خطرناکی قرار گرفته بودند و نحوه ی قرارگرفتن سوزن ها داخل شکم او جراحی را به تاخیر انداخت .

سوزن بدن دختربچه هندی

تصویر هولناک سی تی اسکن سوزن های جادوگر داخل بدن کودک هندی

بعد از 2 روز بالاخره شرایط به نحوی مساعد شد که جراحی انجام و کودک نجات یافت. به گفته ی پزشک مرد جادوگر برای انجام مراسمی عجیب این تعداد سوزن را وارد بدن کودک کرده و یکی از بازوهای دختربچه را نیز دچار شکستگی کرده است.

سوزن بدن دختربچه هندی

سوزن های خارج شده از بدن دختربچه هندی

 بر اساس گزارشات این جنایت توسط مردی 50 ساله برای تمرین سحر و جادوی سیاه انجام شده است که تصور می شود او از ناآگاهی مادر جوان سوء استفاده کرده است تا به نوعی این روش را روی دختربچه 3 ساله اش تمرین کند. مردم متهم بازداشت و جلسه رسیدگی به جرم سنگین او به زودی تشکیل خواهد شد.

جنایت مرد جادوگر با فروکردن 7 سوزن داخل بدن دختر3 ساله

جنایت مرد جادوگر با فروکردن 7 سوزن داخل بدن دختر3 ساله : امتیاز : 4.4 تعداد رای : 25
این مطلب مفید بود ؟223
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
نظرات
وبگردی