سوزوکی

برخورد مرگبار سوزوکی با عابرپیاده در اتوبان هاشمی تهران

تاریخ انتشار : 12 تیر 1397کد مطلب : 18101زمان مطالعه : 1 دقیقه
یکدستگاه خودروی سوزوکی ویتارا در حال حرکت در مسیر شرق به غرب اتوبان آیت الله هاشمی با یک عابر پیاده برخورد کرد.

سرعت مرگبار سوزوکی در اتوبان آیت الله هاشمی

ایسنا: رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از برخورد شدید سواری سوزوکی ویتارا با عابرپیاده در بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.

سرهنگ احسان مؤمنی در تشریح جزئیات این حادثه گفت:حوالی ساعت 11:15 امروز یک دستگاه خودروی سواری "سوزوکی ویتارا" در حال حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی در محدوده بزرگراه یادگار امام بود که ناگهان با یک عابر پیاده برخورد کرد. 

وی با بیان اینکه درپی این حادثه عوامل اورژانس و پلیس راهور در محل حاضر شدند، گفت:بررسی علائم حیاتی عابر پیاده 56 ساله نشان داد که این فرد به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است. 

مؤمنی با اشاره به بررسی علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی گفت:کارشناسان پلیس سرعت غیرمجاز را علت وقوع این حادثه مرگبار اعلام کرد. 

رئیس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به رانندگان هشدار داد که در مسیرهای بزرگراهی با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا در صورت مشاهده خطر بتوانند وسیله نقلیه خود را به موقع کنترل کنند همچنین عابرین نیز از تردد در محورهای بزرگراهی خودداری کرده و در صورت نیاز به عبور از عرض بزرگراه حتماً از پل های عابر پیاده تردد کنند.

انتهای پیام/م

تصادف مرگبار سوزوکی ویتارا با عابر پیاده در اتوبان آیت الله هاشمی

51
این مطلب مفید بود ؟10
برچسب :
نظرات
وبگردی