نمناک سرگرمیگوناگون جنگ با سوسک ها خانه ای را منفجر کرد !!
سوسک خانه ، مطالب جالب و جدید روز
حادثه ای با خسارت شدید رخ داد ، جنگ یک مرد با سوسک های بیشمار خانه اش به انفجار ساختمان ختم شد.

نابودی سوسک های خانگی به انفجار ساختمان ختم شد!

وجود سوسک و حشرات در محل زندگی برای هر فردی آزاردهنده است و غیرقابل تحمل برای همین هرکسی با استفاده از راه و روش های مختلف سعی در دفع آنها از دارد راهی که برای ساکنین یک ساختمان گران تمام شد.
سوسک خانه

دفع سوسک ها خانه ای را منفجر کرد

مردی اهل استرالیا که از دست سوسک های خانه اش به سطوح امده بود از هر روشی برای دفع این حشرات موزی چندش آور استفاده کرد اما هیچ کدام کارساز نبود برای همین او راه حل آخرش را به کار گرفت ، راه حلی که منجربه خسارت جدی شد.
مرد خسته از دست سوسک های ناتمام خانه اش تصمیم گرفت تا همه ی آنها را به سمت آشپزخانه هدایت کرده و در آنجا آتش بزند اقدامی که احتمالا پایانش را می توانید حدس بزنید ؛ بنابراین با استفاده از یک اسپری حشره کش سوسک ها را به سمت آشپزخانه کشاند و در آنجا با یک قوطی پر از مواد اشتعال زا سوسک ها را به آتش کشید ، آتشی که بیشتر از همه خود مرد را دچار صدمه کرد .
سوسک خانه

استفاده خطرناک از اسپری و مواد اشعال زا برای دفع سوسک های خانه

ترکیب اسپری حشره کش با محتوی قوطی واکنش نشان داد و موجب انفجار شد انفجاری که باعث تخریب بخش قابل توجهی از ساختمان محل زندگی مرد شد .
به گزارش ایندین تایمز انفجار در آشپزخانه به حدی بود که دیوار بیرونی یعنی قسمت نمای ساختمان تخریب شد و فرو ریخت ؛ همینطور شدت انفجار مرد را به دلیل سوختگی شدید در قسمت سر و دست ها راهی بیمارستان کرد . خوشبختانه برای ساکنین ساختمان مشکلی پیش نیامد .

جنگ با سوسک ها خانه ای را منفجر کرد !!

جنگ با سوسک ها خانه ای را منفجر کرد !!
: امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟
5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف