نمناک سرگرمیدیدنی ها سوسک پخته شده داخل یک پیتزا ! + تصاویر
سوسک ، پیتزا
زنی با انتشار تصاویری از یک پیتزا که داخل آن یک سوسک پخته شده بوده اعتراض خود را نسبت به پیتزا فروشی نشان داد، این زن در حال خوردن پیتزا بوده که متوجه سوسکی در داخل آن شده است.

سوسکی که با پیتزا پخته شد

زنی که برای تهیه و خوردن یک پیتزا به یک پیتزا فروشی مراجعه کرده بود با صحنه ای عجیب و چندش آوری مواجه شد،اگر یک لحظه خودتان را جای این زن بگذارید بهتر بتوانید صحنه ای را که با آن روبرو شده است را درک کنید.

پیش خدمت یک مغازه فست فود در یکی از شهرهای انگلستان برای آماده کردن سفارش خانمی که در خواست یک پیتزای مخلوطی داده بود 45 دقیقه زمان خواست. پس از گذشت تنها 20 دقیقه پیتزا آماده و زن جوان با ولع شروع به خوردن آن کرد.

پیتزا با طعم سوسک پخته شده

سوسک

سوسکی که داخل پیتزا پخته شد

بعد از خوردن چند تکه پیتزا ناگهان صدای جیغ و فریاد زن جوان بلند می شد. چشم او به چند سوسک پخته شده در میان تکه های پیتزا افتاده بود. زن بیچاره که بخاطر شوک و حالت تهوع چند روز بیمار بود حالا با خود عهد کرده که تا آخر عمر دیگر لب به فست فود نزند.

سوسک

سوسک پخته شده داخل پیتزا

گویا صاحب این مغازه با یک عذر خواهی ساده و عنوان کردن این موضوع که آنها حتما اقدام به سم پاشی مغازه خواهند کرد قضیه را فیصله داده اما مشتری دست بردار نیست و با اشتراک این تصاویر در فضای مجازی از همه می خواهد که تغییر ذائقه بدهند.

 

سوسک پخته شده داخل یک پیتزا ! + تصاویر

سوسک پخته شده داخل یک پیتزا ! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از روز پلاس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف