نمناک ورزشفوتبال سوشا مکانی و نامزدش در دادسرای فرهنگ و رسانه + عکس
سوشا مکانی ، نامزد سوشا مکانی
سوشا مکانی و نامزدش در پی مشکلات پیش آمده برای ارائه پسورد اینستاگرام و پاسخگویی به برخی سوالات به دادسرای فرهنگ و رسانه فراخوانده شدند.
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1394
بازدید : 13,665 نفر

سوشا مکانی و نامزدش امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه رفتند

سوشا مکانی دروازه بان جنجالی تیم پرسپولیس پس از اتفاقات و مشکلاتی که در مورد عکس های خصوصی اش پیش آمد، مدتی است از حاشیه ها دور شده است. اما او امروز به همراه نامزدش و وکیل خود به دادسرای فرهنگ و رسانه رفتند و به سوالاتی پاسخ دادند. این حضور سوشا در دادسرا از دید خبرنگاران دور نماند.

 سوشا مکانی و نامزدش امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه رفتند

سوشا مکانی و نامزدش جهت پاسخگویی به سؤالات کارشناسان رسمی دادگستری در پرونده ای که برای دروازه بان پرسپولیس تشکیل شده به دادسرای فرهنگ و رسانه رفتند.

 صبح امروز سوشا مکانی به همراه وکیل خود و نامزد سوشا به همراه پدرش با حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه به سؤالات کارشناس رسمی دادگستری پاسخ دادند.

سوشا مکانی و نامزدش به دادسرا احضار شدند

حسین اصلانی کلور وکیل سوشا مکانی در گفت وگو با خبرنگار فارس، گفت:نظر به اینکه پرونده از سوی بازپرس شعبه 2 دادسرای فرهنگ و رسانه به کارشناس رسمی دادگستری جهت انجام کارشناسی ارجاع داده شده صبح امروز با دستور مقام قضایی نامزد سوشا مکانی جهت ارائه پسورد اینستاگرام سوشا و انجام تحقیقات به دادسرا آمد.

 

سوشا مکانی و حضور در دادگاه

 

وی افزود:همچنین سوشا مکانی نیز امروز به دادسرا آمد و پاسخگوی سؤالات کارشناس رسمی دادگستری شد.

 

سوشا مکانی به همراه نامزد و وکیلش در دادگاه حضور پیدا کرد

 

سوشا مکانی و نامزدش در دادسرای فرهنگ و رسانه + عکس

سوشا مکانی و نامزدش در دادسرای فرهنگ و رسانه + عکس
:
امتیاز : 1.9 تعداد رای : 54
برگرفته از فارس نیوز -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 21 33
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف