سوشا مکانی

حضور سوشا مکانی با پدر نامزدش در فدراسیون فوتبال

تاریخ انتشار : 12 دی 1394کد مطلب : 24978زمان مطالعه : 2 دقیقه
به گفته رییس حراست فدراسیون فوتبال سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس به همراه فردی که خود را پدر نامزد سوشا مکانی معرفی کرده بود در فدراسیون فوتبال حضور یافتند.

سوشا مکانی در فدراسیون

محمد حسینی حمیصی درباره انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی اظهار کرد:این موضوع دو جنبه دارد که ما به رکن فوتبالی آن می پردازیم. اگر قرار باشد ما به این پرونده ورود کنیم این پرونده را به رکن قضایی فدراسیون فوتبال واگذار می کنیم تا آن ها به این قضیه ورود کرده و تصمیم گیری کنند. اگر هم قرار باشد در خارج از فوتبال به آن رسیدگی شود مراجع فضایی خودشان کارهای رسیدگی را انجام می دهند.

او اضافه کرد:سوشا مکانی امروز به همراه فردی که خود را پدر یکی از دختران معرفی کرده بود به فدراسیون فوتبال آمدند و با ارائه مدارکی اذعان داشتند که این دختر نامزد مکانی بوده است. البته هیچ گونه عقدی میان این دو برقرار نشده بود. درباره ی سایر دختران دیگر که در عکس ها بودند سوشا مکانی هنوز توضیحاتی ارائه نکرده است.

او در ادامه اضافه کرد:باید ببینیم شرایط در آینده چگونه خواهد شد. سوشا مکانی باید به فدراسیون فوتبال بیاید و در مقابل رکن قضایی فدراسیون فوتبال توضیحاتی ارائه کند. آن ها مطمئنا صحبت های مکانی را می شنوند و رای خود را اعلام می کنند. امیدواریم طوری این غائله ختم به خیر شود که باشگاه پرسپولیس متضرر نشود.


سوشا مکانی برای معرفی خود به دادسرای فرهنگ و رسانه 5 روز فرصت دارد

 در پی انتشار عکس های "سوشا مکانی" در فضای مجازی و احضار وی به شعبه ویژه رسیدگی به جرایم ورزشی در دادسرای فرهنگ و رسانه بازیکن پرسپولیس و دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران برای معرفی خود تنها 5 روز فرصت دارد.

وی افزود؛ در صورتیکه مکانی خود را در این 5 روز که یک روز آن هم گذشته خود را به مقام قضایی معرفی نکند، حکم جلبش صادر خواهد شد.

گفتنی است؛ ساعاتی پیش برخی رسانه ها به نقل از یک فرد مسئول در فدراسیون فوتبال از تبرئه سوشا مکانی در فدراسیون فوتبال خبر داده بودند که این خبر هیچ ارتباطی به احضار وی به دادسرای فرهنگ و رسانه ندارد.

حضور سوشا مکانی با پدر نامزدش در فدراسیون فوتبال

3.536
این مطلب مفید بود ؟2511
برگرفته از ایسنا - /م
برچسب :
وبگردی