نمناک ورزشفوتبال ماجرای حضور احتمالی سوشا مکانی در سایپا
سوشا مکانی ، مذاکرات سوشا با مسولان باشگاه سایپا
در صورت موافقت مدیران ارشد سایپا شاید دروازه بان سابق تیم پرسپولیس سوشا مکانی بتواند به تیم سایپا بپیوندد و نارنجی پوش شود.
تاریخ انتشار : 10 دی 1395

مذاکرات سوشا مکانی با مسولان باشگاه سایپا

در چند روز گذشته صحبت هایی مطرح شد مبنی بر اینکه سوشا مکانی، دروازه بان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس مذاکراتی را با مسئولان باشگاه سایپا انجام داده و قرار است در نیم فصل دوم به جمع شاگردان حسین فرکی اضافه شود.

با توجه به اینکه مکانی با تیم فوتبال میوندالن نروژ قرارداد دارد، باید تا روز 5 فروردین، آخرین مهلت نقل وانتقالات زمستانی فوتبال اروپا به تمرینات تیمش برگردد. در واقع دروازه بان 30 ساله میوندالن تنها تا 5 فروردین سال 1396 می تواند برای نارنجی پوشان به میدان برود و در 6 بازی حساس پایان فصل باید از سایپا جدا شود.

مدیران باشگاه سایپا در صورتی می توانند مکانی را به صورت قطعی و تا پایان فصل در اختیار داشته باشند که مبلغ 200 هزار یورو یعنی بیش از یک میلیارد تومان برای دریافت رضایت نامه او پرداخت کنند. به همین خاطر سایپایی ها قید جذب مکانی را زده اند و تا این لحظه حضور او در جمع نارنجی پوشان منتفی شده است.

 

سوشا مکانی

سایپایی ها فعلا قید جذب مکانی را زده اند

 
البته در صورت موافقت مدیران ارشد سایپا شاید مکانی بتواند نارنجی پوش شود و در نیم فصل دوم درون دروازه این تیم قرار بگیرد. از سوی دیگر باشگاه میوندالن نروژ به دنبال ترانسفر مکانی و درآمدزایی از فروش این دروازه بان است. مدیران این باشگاه قصد دارند مکانی را به تیم های بهتری بفروشند تا از این راه درآمد کسب کنند.
باید دید مکانی در نیم فصل دوم به جمع شاگردان فرکی اضافه می شود یا در تیم میوندالن باقی خواهد ماند.

ماجرای حضور احتمالی سوشا مکانی در سایپا

ماجرای حضور احتمالی سوشا مکانی در سایپا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از میزان/ی
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف