نمناک ورزش و تناسب اندامگوناگون سوشا مکانی نامزد کرد؟! + عکس
سوشا مکانی ، سوشا مکانی بازیکن فوتبال
سوشا مکانی دروازه بان جنجالی فوتبال صفحه اینستاگرامش را با انتشار یک استوری بدون شرح که خبر از ازدواجش میداد به روز کرد.
تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1397

آیا سوشا مکانی بازیکن فوتبال ازدواج کرده است

سوشا مکانی دروازه بان سابق تیم فوتبال پرسپولیس یکی از پرحاشیه ترین بازیکنان فوتبال بود که با تیپ های عجیب و غریبش در بین مردم شناخته میشد. روز گذشته استوری در اینستاگرام سوشا مکانی منتشر شد که جنجال برانگیز بود.

این بازیکن فوتبال کشورمان با انتشار این استوری ذهن ها را درگیر مساله ازدواجش کرد و هواداران او میخواهند بدانند که آیا واقعا سوشا مکانی ازدواج کرده است ؟!

استوری بدون شرح سوشا مکانی

سوشا مکانی با انتشار این تصویر که هیچ توضیحی برای آن نداد به حواشی جدیدی پیرامون زندگی شخصی اش دامن زد و هوادارانش دوست دارند هرچه سریعتر درباره این موضوع توضیحی از سوی سوشا مکانی منتشر شود.

سوشا مکانی

استوری سوشا مکانی که خبر از نامزد کردن او میدهد

دی ماه سال 94 بود که سوشا مکانی با حواشی جدیدی رو به رو شد و ماجرا تا جایی پیش رفت که منجر به بازداشت این بازیکن فوتبال شد. انتشار عکس های شخصی سوشا مکانی در فضای مجازی دردسرهای زیادی برای این بازیکن فوتبال به وجود آورد .

سوشا مکانی

سوشا مکانی دروازه بان سابق پرسپولیس

سوشا مکانی که با جدایی از پرسپولیس راهی نروژ شده بود و بعد از مدتی بازی در آنجا دوباره به ایران بازگشت و برای تیم صنعت نفت آبادن در دروازه ایستاد اما ناکامی تیم صنعت نفت آبادان در جام حذفی به حذف سوشا مکانی منجر شد و این بازیکن فوتبال از این تیم کنار گذاشته شد.

سوشا مکانی

سوشا مکانی بازیکن فوتبال

سوشا مکانی

سوشا مکانی دروازه بان سابق تیم پرسپولیس

 

ازدواج سوشا مکانی دروازه بان جنجالی صحت دارد؟

سوشا مکانی نامزد کرد؟! + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 28
منبع : بخش ورزش نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 23 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف