نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای عروس و مادرشوهری سونیا پوریامین
سونیا پوریامین ، سونیا پوریامین مجری تلویزیون
سونیا پوریامین با اشاره به سالها اجرای برنامه های خانواده تلویزیونی گفت: چند ماهی است که مادر شوهر شده ام و به تعریف عروس خانم، من یک مادر شوهر خیلی خوب هستم.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395
بازدید : 7,487 نفر

ناگفته های سونیا پوریامین از زندگی خصوصی اش

سونیا پوریامین که سال هاست با چهره او در قاب تلویزیون آشنا هستیم و هرازگاهی وی را در برنامه ای جدید و متفاوت از دیگری می بینیم. کودکان، نوجوانان، جوانان و حتی میانسالان هر کدام به نحوی از اجراهای پرمهر سونیا پوریامین بهره برده اند و با دیدن اجرای متین و آرام بخش او، دقایقی را به شادمانی گذرانده اند، اما بدنیست بدانیم که خدمات این بانوی باتجربه و صاحب کمال به اجرا محدود نمی شود و او کارگردان برنامه های پرطرفداری ازجمله برنامه «خانه ما» در شبکه جام جم بوده است.
سونیا پوریامین با اشاره به سالها اجرای برنامه های خانواده تلویزیونی گفت:چند ماهی است که مادر شوهر شده ام و به تعریف عروس خانم، من یک مادر شوهر خیلی خوب هستم.

سونیا پوریامین افزود:عروس و پسرم سرکار می روند و اشتغال های روزمره را دارند، من هم گرفتاری های شغلی خود را دارم اما طوری برنامه ریزی کرده ایم که حتماً هفته ای دوبار به خانه ما بیایند و همدیگر را ببینیم.

این مجری تلویزیونی با بیان اینکه زنان جامعه ایرانی از ظرفیت و توانایی بالایی برخوردار هستند، تصریح کرد:با کمک و یاری زنان ایرانی می خواهم این ظرفیت عظیم را عملیاتی کنم و بزودی کمپین حمایت زنان ایرانی از اقتصاد مقاومتی را راه اندازی خواهم کرد.
سونیا پوریامین

سونیا پوریامین مجری تلویزیون

این فعال اجتماعی افزود:کشور ما در مرحله ای است که از نظر اقتصادی باید بروی پای خودمان بایستیم. کالایی که در داخل ساخته می شود حاصل فکر و تلاش زنان و مردان این سرزمین است. هر اندازه از کالای ایرانی حمایت شود، تولید آن نیز کمی تر و کیفی تر می شود و هر اندازه تولید داخلی افزایش یابد بالطبع جوانان بیشتری صاحب شغل و زندگی می شوند.

سونیا پوریامین گفت:مشکل اصلی کشور ما تولید نیست بلکه اشتباه در نوع تقاضا است. بسیاری از خانواده ها برای تامین مایحتاج زندگی به دنبال کالایی با مارک خارجی هستند. این ذهنیتی غلط است که برخی فکر می کنند جنس ایرانی بی کیفیت است.

وی ادامه داد:در پاییز امسال و با حمایت زنان جامعه، کمپین حمایت از اقتصاد مقاومتی با قدرت و جدیت کار خود را آغاز خواهد کرد و زنان به عنوان پیشگامان حمایت از کالای ایرانی آن هم خارج از شعار بلکه در عمل به این کمپین ملی خواهند پیوست. چرا که معتقدیم مشکلات و مسایل کشور به دست و همت خود مردم ایران حل می شود.

ماجرای عروس و مادرشوهری سونیا پوریامین

ماجرای عروس و مادرشوهری سونیا پوریامین
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 12
برگرفته از جام جم آنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف