نمناک سبک زندگیموفقیت اقدام جالب سوپرمارکت آنلاین فن آسان؛ بلک فرایدی یا جمعه ارزونه
سوپر مارکت اینترنتی فن آسان نیز در اقدامی جالب با برگزاری طرح "جمعه ارزونه" به کاربران آنلاین این امکان را میدهد که نیازهای مصرفی روزانه سوپرمارکتی خود را بصورت آنلاین و تا سقف 70 درصد تخفیف خریداری نمایند

رپورتاژ آگهی :آخرین جمعه ماه نوامبر در آمریکا و بسیاری از کشورهای دیگر به نام بلک فرایدی شناخته می شود.

در این روز بخصوص بسیاری از فروشگاهها، اجناس خود را با تخفیف های باورنکردنی به فروش می رسانند و مردم با هجوم به فروشگاهها اقدام به خرید لوازم مورد نیاز خود میکنند.
البته مدتی است فروشگاههای آنلاین هم به جمع برگزار کنندگان بلک فرایدی پیوسته اند.
سوپر مارکت اینترنتی فن آسان نیز در اقدامی جالب با برگزاری طرح "جمعه ارزونه" به کاربران آنلاین این امکان را میدهد که نیازهای مصرفی روزانه سوپرمارکتی خود را بصورت آنلاین و تا سقف 70 درصد تخفیف خریداری نمایند و بصورت رایگان در کمتر از دو ساعت در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند .
به گزارش ویرلن ، فروشگاه اینترنتی فن آسان که در واقع یک سوپرمارکت آنلاین است ، با تنوع بسیار زیاد کالا و تخفیف های همیشگی و پلکانی، طی مدت کوتاهی جایگاه ویژه ای بین کاربران باز کرده است .سوپرمارکت آنلاین فن آسان با اجرای طرح "جمعه ارزونه" تصمیم دارد اجناس را با قیمت عمده و بصورت تک فروشی به خریداران آنلاین عرضه نماید.
به طور مثال یک تن ماهی که قیمت مصرف کننده آن 5000 تومان است در این طرح به قیمت 1500 تومان بفروش می رسد.
طرح "جمعه ارزونه" سوپر مارکت آنلاین فن آسان www.fanasan.com از تاریخ 13 مرداد آغاز و تا 31 شهریور ادامه خواهد یافت و خریداران فقط در هشت جمعه تا پایان تابستان فرصت خرید استثنایی را به میزان دلخواه دارند.
 

اقدام جالب سوپرمارکت آنلاین فن آسان؛ بلک فرایدی یا جمعه ارزونه

اقدام جالب سوپرمارکت آنلاین فن آسان؛ بلک فرایدی یا جمعه ارزونه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از fanasan.com / ص
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .