سپهر حیدری
سپهر حیدری بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس که به تازگی به جرگه متاهلین پیوسته است به همراه همسرش برای بازدید از نمایشگاه مطبوعات رفته بود.

سپهر حیدری و همسرش

نمایشگاه مطبوعات هر ساله میزبان حضور شخصیتهای سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و ورزشی است .سپهر حیدری و همسرش نیز در یکی از روزهای برپایی این نمایشگاه از غرفه های مختلف دیدن کردند.

سپهر حیدری و همسرش

 سپهر حیدری و همسرش

تیم فوتبال پرسپولیس تهران در هفتمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران نیز توانست به عنوان قهرمانی این مسابقات دست پیدا کند. در این دوره از مسابقات نیز پرسپولیس رقابت بسیار شدیدی با تیم فوتبال سپاهان اصفهان داشت و این دو تیم در حالی در آخرین مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند که سپاهان با کسب تساوی نیز به عنوان قهرمانی دست پیدا می کرد، اما تیم پرسپولیس با گل دقیقه 96 سپهر حیدری توانست با نتیجه 2 بر 1 سپاهان را شکست دهد و اولین تیمی باشد که 2 بار به مقام قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یافته است.

در حال حاضر سپهر حیدری در کیش کارهای مربوط به آکادمی فوتبالش به نام سرخ پوشان سپهر کیش فعالیت می کند، مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیات مدیره آن هم از بزرگانباشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند، سپهر حیدری در مصاحبه ای اعلام کرد رسما از فوتبال خداحافظی کرده است.

سپهر حیدری + عکس جدید سپهر حیدری و همسرش

1.733
این مطلب مفید بود ؟1122
برگرفته از برترینها و سیمرغ-/ف
برچسب :
نظرات
وبگردی