سپیده خداوردی

عکسهای جدید سپیده خداوردی و همسر و پسرش

تاریخ انتشار : 1 آبان 1394کد مطلب : 22222زمان مطالعه : 2 دقیقه
در ادامه جدیدترین عکسهای سپیده خداوردی در کنار همسر و پسرش سانیار را ببینید.

عکسهای سپیده خداوردی در کنار همسر و پسرش

سپیده خداوردی بازیگر تلویزیون که با امین نظری نوازنده گیتار الکتریک ازدواج کرده، چند ماهی است که صاحب پسری به نام سانیار شده است.

خداوردی که سابقه بازی در سریالهایی چون “عصر پاییزی” و “آوای باران” را داشته است درباره آشنایی با همسرش به نگار حسینی در”خانواده سبز” گفته است:با همسرم در پشت صحنه سریال “عصر پاییزی” آشنا شدم و بعد از مدتی حس کردم که زبان مشترک زیادی با هم داریم و برای اینکه نظراتمان را به یکدیگر نزدیک کنیم احتیاجی به صرف زمان طولانی نداریم و وقتی موضوع ازدواج پیش آمد حس کردم می تواند شریک خوبی برایم باشد.

 سپیده خداوردی و همسرش

عکس دوران بارداری سپیده خداوردی در کنار همسرش امین نظری


این بازیگر با اشاره به دوران بارداریش بیان می دارد:پیش از دوران بارداری به شکل منظمی ورزش میکردم اما با شروع بارداری، شرایط جسمانی ام امکان ورزش کردن را به من نمیداد و هر وقت روی تردمیل می رفتم سرم گیج می رفت و باعث می شد نتوانم ورزش کنم

سپیده خداوردی که در مدرسه موسیقی درس خوانده و نوازنده ارکستر ملی است در جایی از گفتگویش به این اشاره میکند که حتی در ماههای آخر بارداری هم به تدریس موسیقی می پرداخته. وی می گوید:با وجود اینکه در ماه نهم بارداری به سر می برم اما کارهای مربوط به تدریس موسیقی ام را انجام می دهم و از آن غافل نشدم.

این بازیگر درباره فرزندش که یک پسر است می گوید:من سالها به موازات کار بازیگری در عرصه موسیقی فعال بودم و دلبستگی زیادی به این حرفه دارم و از آنجا که همسرم هم در این حیطه فعالیت میکند دوست دارم پسرم وقتی بزرگ میشود نسبت به موسیقی بی تفاوت نباشد، در این حوزه کار کند. البته دوست دارم فعالیتش در این حرفه دلی باشد.

و حالا چند ماه است که فرزند وی به دنیا آمده و خودش در کنار همسرش مشغول بچه داری هستند.

 سپیده خداوردی و همسر و پسرش

سانیار ، فرزند سپیده خداوردی و همسرش امین نظری
 سپیده خداوردی و پسرش

عکسی از سپیده خداوردی و پسرش 
عکس پسر سپیده خداوردی

پسر سپیده خداوردی


سپیده خداوردی و پسرش

عکس جدید سپیده خداوردی و پسرش


بیوگرافی سپیده خداوردی :

سپیده خداوردی متولد 6 اردیبهشت 1360 بوده و دارای تحصیلات کارشناسی مهندسی معدن و ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد اراک می باشد.

سپیده خداوردی بازیگری را با مجموعه “بچه های خیابان” همایون اسعدیان آغاز کرد. وی در فیلم ها و سریال های متعددی مانند:“ایستگاه بهشت” به کارگردانی نادر مقدس، “قهوه اسپرسو” به کارگردانی رضا بهشتی، “یک گوشه پاک و پرنور” به کارگردانی علی موذنی، “گیلعاد” به کارگردانی حسین سهیلی زاده و … به ایفای نقش پرداخته است. 

سپیده خداوردی ، همسر و پسر سپیده خداوردی

3.691
این مطلب مفید بود ؟6625
برگرفته از کامپک - سینما ژورنال - ویکی پدیا - / ک
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی