نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون سکانس لو رفته سریال شاهگوش + عکس
سریال شاهگوش ، محسن تنابنده در شاهگوش
عکس محسن تنابنده در نقش اسی خواننده لس آنجلسی در حال خوانندگی سریال شاهگوش را در سایت نمناک مشاهده کنید. عکس داغ از سکانسی داغ از سریال شاهگوش را مشاهده می کنید.

داوود میرباقری در اقدامی جالب توجه تصمیم گرفته در سریال جدیدش «شاهگوش» به شوخی با یکی از خواننده های آن سوی آب دست زند بد نیست در طنزی فانتزی یکی از سکانسهای این سریال را پیش بینی کنیم:

یک ساعت از موعد مقرر آغاز کنسرت گذشته است و اِسی (با هنرمندی محسن تنابنده) هنوز وارد سن نشده است. جمعیت فریاد اِسی اِسی سر می دهند. یکی از خالتورهای قدیمی سر مردم را به سبک «شومبلای لای لای لای شوملای لای لای» گرم می کند تا اینکه اسی بالاخره افتخار حضور می دهد. جمعیت جیغ می کشند.  اسی مدام داد می زند:ای جون...، ای جون...، قربون همتون برم من!


سکانس کنسرت محسن تنابنده در شاهگوش


اسی کارش را شروع می کند. بلندگو سوت می کشد. اسی پشت میکروفون می گوید:اگه این بلندگو سوت نکشه...! اسی ترانه را از سر می گیرد و ناگهان یک جوان صدو پنجاه کیلویی که وجودش ذوب عشق به اسی است روی سن می رود و او را بغل می کند. شانه های خمیده اسی که تاب این همه محبت را ندارد نقش روی خاک سن می شود و بادیگاردها جوان صدو پنجاه کیلویی را در حالی که دست و پا می زند به پشت صحنه می کشانند. اسی به خود می آید و به افتخار هوادار صد کیلویی اش می خواند:دلت مثل یه جعبه است...

کنسرت تنابنده در نقش ابی

اسی آواز را سر می دهد:نفسم را از رود سپید و آسمان خزر و خلیج همیشگی فارس.... اسی آنقدر روی کلمه فارس فشاربه خودش وارد می کند که حالش بد می شود و صدایش می گیرد و او را به پشت صحنه منتقل می کنند و بعد از پانزده دقیقه خیلی شاد و شنگول و قبراق گویی که چهل سال جوانتر شده روی سن بر می گردد و از حضار می خواهد یک بیت ترانه اش را سی و پنج بار تکرار کنند تا وقت کنسرت تمام شود و او برود خانه و استراحت کند!

سکانس لو رفته سریال شاهگوش + عکس

سکانس لو رفته سریال شاهگوش + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از entekhab.ir
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف