نمناک سرگرمیگوناگون سکته قلبی مجری تلویزیون در حین اجرای زنده + فیلم
مجری تلویزیون رسانه ترکیه به نام آقای " سوکرو اویتان " ، در هنگام پخش زنده و گفتگو در مورد فوتبال، دچار سکته قلبی دردناکی شد.

سکته قلبی مجری تلویزیون در حین اجرای زنده

 رسانه های ملی قطعا یکی از موثرترین عوامل در فرهنگ سازی میان مردم هر شهر و کشور است. از این رو میزان اهمیت آن بسیار زیاد است و باید دقت فراوانی در هنگام پخش برنامه های متعدد شود چرا که با کوچکترین اشتباه ممکن است فرهنگ سازی اشتباه صورت گیرد. اما رسانه ملی با وجود مراقبت های ویژه باز هم حاشیه های متعددی دارد که این حواشی تنها به یک رسانه تعلق پیدا نمی کند بلکه این ممکن است در تمام رسانه های موجود در جهان رخ دهد.
برای مثال روز گذشته اتفاقی عجیب ودردناک در هنگام پخش زنده یکی از شبکه های ملی ترکیه رخ داد که توانست با حواشی و واکنش های متعددی از جانب کاربران روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
 
مجری رسانه ترکیه 

لحظه سکته قلبی مجری ترکیه ای در حین اجرای زنده

روز گذشته آقای " Sukru Oytan " که مجری یک شبکه فوتبالی ترکیه ای است، در هنگام پخش زنده و بحث در مورد نیمه دوم فوتبال، منجر به شوکه شدن تماشگران رسانه ملی ترکیه شد!
این حادثه به گونه ای بود که در حال بحث و گفتگو در مورد دو تیم " اسکی شهراسپور " و " اومرانیسپو " بود که بطور ناگهانی دچار سکته قلبی می شود و از روی صندلی به زمین می افتد!.
 
حواشی ترکیه ای

سکته مجری تلویزیونی ترکیه ای در پخش زنده

در مقابل او آقای " گوون ساباز " نشسته بود و با وی در مورد فوتبال در حال گفتگو و بررسی بودند که وی با دیدن حال نا مناسب " سوکرو اویتان " به او نزدیک می شود تا بتواند به او کمک کند. اما ابتدا برای وی بسیار جدی نبود و از دور نظاره گری می کرد و در نهایت به او نزدیک شد و در خواست کمک کرد.
طبق گفته ها، پس از این اتفاق فورا به بیمارستان منتقل شد و پزشکان اعلام کرده اند که وی هم اکنون دارای وضعیت پایداری دارد.

ویدیو سکته قلبی مجری تلویزیون در حین اجرای زنده ؛

سکته قلبی مجری تلویزیون در حین اجرای زنده + فیلم

سکته قلبی مجری تلویزیون در حین اجرای زنده + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف