نمناک اخباراقتصاد قیمت سکه آتی 3 میلیون تومان شد
سکه آتی ، قیمت سکه آتی
قیمت هر سکه آتی تحویل شهریور، آبان و دی در بورس کالای ایران بیش از 3 میلیون تومان داد و ستد می شود.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1397

قیمت سکه آتی در بورس کالای ایران چقدر است؟

ایسنا: قیمت هر سکه آتی تحویل شهریور، آبان و دی در بورس کالای ایران بیش از 3 میلیون تومان داد و ستد می شود در عین حال قیمت هر سکه در بازار نقد حدود 2 میلیون و 650 هزار تومان است.

با افزایش قیمت سکه در بازار نقد بازار آتی سکه نیز با افزایش قیمت مواجه شده به طوری که هر سکه آتی تحویل دی ماه به قیمت بیش از سه میلیون تومان رسیده است. 

همچنین در حال حاضر قیمت تسویه روزانه قراداد آتی سکه تحویل آبان ماه 3 میلیون و 100 هزار تومان را پشت سر گذاشته است و قیمت سکه تحویل شهریور ماه کمی بیش از 3 میلیون تومان است. 

در هفته های قبل با افزایش نوسانات صعودی در بازار طلا قیمت سکه به طور کم سابقه ای رشد کرد و در حال حاضر قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار نقد حدود 2 میلیون و 650 هزار تومان است. 

قرارداد آتی به طور کلی، قراردادی است که در آن خریدار و فروشنده توافق می کنند، مقدار معینی کالای مشخص را با کیفیت مشخص، قیمت معلوم و در زمان مشخص معامله کنند. در این قرارداد فروشنده متعهد تحویل کالا در تاریخ تعیین شده در زمان عقد قرارداد و همچنین خریدار متعهد به پرداخت وجه در تاریخ مذکور می باشد. سرمایه گذاران معمولاً از این نوع قرارداد برای پوشش ریسک خود استفاده می کنند.

انتهای پیام/م

قیمت سکه آتی در بورس کالای ایران

قیمت سکه آتی 3 میلیون تومان شد
: امتیاز : 5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟
2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف