نمناک سرگرمیدیدنی ها ماجرای جالب سگ آتش نشان + تصاویر
سگ آتش نشان ، سگ
نجات جان یک سگ از شعله های آتش پس از مصدومیت شدید منجر به این شد که این سگ یک آتش نشان شود.

سگ آتش نشان

سگی که در یک آتش سوزی دچار مصدومیت شدیدی شده بود بعد از نجات پیدا کردن توسط آتش نشانان اکنون جهت عملیاتهای امداد و نجات و ایمنی از این سگ استفاده می کنند .

جیک کوچولو تنها چند هفته سن داشت که خود را به دام افتاده در آتش یافت. او توسط آتش نشان محلی «William Lindler» نجات یافت درحالیکه 75% از بدنش دچار سوختگی شده بود. صاحبانش وقتی دیدند نمی توانند از پس هزینه های درمان او برآیند، او را در دامپزشکی رها کردند. خوشبختانه همان آتش نشانی که جان جیک را از آتش نجات داده بود، وقتی این خبر را شنید او را قبول کرد.
 
جیک که با عشق افرادی که در اداره آتشنشانی هنهن کار می کردند احاطه شده بود به سرعت مسیر بهبودی را طی کرد. او اکنون به مدارس می رود تا به آموزش بچه ها درباره ایمنی حریق و اینکه در مواقع اورژانسی باید چه کار کنند، کمک کند. او حتی برای خودش نشان رسمی دارد! ویلیام گفت:«من می خواهم او یک سگ درمانی برای بچه های سوخته باشد. آنها باید بدانند که مهم نیست چقد آن فاجعه بد بوده، این سگ کوجولو وقتی تنها چهارهفته سن داشته دچار سوختگی شده اما هنوز هم زیباست.»
 
سگ آتش نشان
 
سگ آتش نشان
 
سگ آتش نشان
 
سگ آتش نشان
 
سگ آتش نشان
 
سگ آتش نشان
 
سگ آتش نشان
 
سگ آتش نشان

ماجرای جالب سگ آتش نشان + تصاویر

ماجرای جالب سگ آتش نشان + تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف