نمناک سرگرمیگوناگون سگ بازیگوشی که در دام مار پیتون افتاد + عکس
سگ بازیگوش ، مار پیتون
سگ بازیگوشی که قصد بازی کردن با مار پیتون را داشت، ناگهان مار پیتون به او حمله کرد و جان او را گرفت.

 گیر کردن سگ بازیگوش در دام مار پیتون

مارها یکی از وحشتناک ترین موجودات کره زمین هستند که با این وجود تعداد بسیار کمی از افراد هستند که هیچ باکی در مقابل آنها ندارند اما تعداد بسیار زیاد و قابل توجهی هستند که از این موجود خطرناک خزنده می ترسند. بطور کل کشنده ترین مارهای جهان عبارتند از مار کبرا هندی،بیتیس ،کبرا مصری و... که بنظر ما تمام مارها وحشتناک هستند.

مار پیتون یکی از مارهایی هست که بیشتر از مارهای دیگر در جنگل ها پیدا می شود و گاها بسیار خبرساز هستند.برای مثال در چند روز اخیر در بخش سرگرمی نمناک ،مطلبی منتشر شد که یک مار پیتون جان یک جوان را از طریق خفه کردن وی از ناحیه گردن،گرفت.

سگ بازیگوش

 تصویر کشتن سگ توسط مار پیتون

شروع به مبارزه با آن می کند و اما متاسفانه حادثه ساز شد و مار پیتون به دور سگ می پیچد و او را به دام خود می اندازد.با این اتفاق سگ از مبارزه با مار برای نجات دادن خودش نا امید می شود و پس از گیر افتادنش در دام مار پیتون شروع به ایجاد سروصدا می کند و مردم محلی پس از شنیدن صدای این سگ در دام افتاده سریعا در محل حاضر می شوند تا برای نجات دادن سگ راه حلی بیندیشند.

مردم محلی برای نجات دادن سگ در دام افتاده شروع به جمع آوری چوب می کنند و با چوب شروع به کتک زدن مار می کنند و اما هیچ پاسخی از این ایده به دست آنها نمی رسد.یکی از افراد حاضر در صحنه شروع به کشیدن دم مار می کند و طولی نکشید که مار سگ در دام افتاده را رها کردند.

حمله مار پیتون

 کشته شدن سگ بازیگوش توسط مار پیتون

اما این بار مار پیتون به گونه ایی دیگر عمل کرد و اقدام به گرفتن جان یک سگ گرفت.این سگ بازیگوش بعد از مشاهده مار پیتون شروع به ایجاد سروصدا کردن می کند و مردم محلی تایلندی برای کمک به او در محل حاضر می شوند.

این بسیار عجیب است که مار پیتون ،طعمه خود را رها کند چرا که مار یکی از پادشاهان جنگل است و گویی این مار ضعیف بوده است.تصاویر انتشار شده از نجات این سگ توسط مردم محلی هزاران بار در صفحات مجازی منتشر شده است و کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند.

همچنین خوشبختانه پس از امداد رسانی مردم محلی به سگ گیر افتاده در دام مار پیتون،سگ جان سالم بدر می برد و آسیب و جراحت شدیدی به او وارد نشد.

سگ بازیگوشی که توسط مار پیتون کشته شد + عکس

سگ بازیگوشی که در دام مار پیتون افتاد + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف