نمناک سرگرمیدیدنی ها جستجوی 2 ماهه سگ باوفا برای پیدا کردن صاحبش + تصاویر
سگ ، سگ باوفا
سفر باور نکردنی یک سگ برای پیدا کردن صاحبش سوژه داغ رسانه ها شد این سگ گله در اسکاتلند برای پیداکردن صاحبش رنج سفری 60 روزه را به جان خرید.
بازدید : 1,517 نفر

جستجوی 60 روزه سگ باوفا برای یافتن صاحبش

سگ ها همیشه به با وفا بودن معروف هستند و بارها شاهد رفتارهای عجیبی از آن ها برای اثبات وفاداریشان بوده ایم که عجیب ترینشان سفر باور نکردنی یک سگ گم شده در جستجوی صاحب خود می باشد که به یکی از سوژه های دیدنی رسانه ها تبدیل شده است.

این سگ وفادار به مدت دوماه مسافت 100 کیلومتری را در جستجوی صاحی خود طی کرد تا سرانجام به صاحب خود رسید.

سگ

این سگ گله اسکاتلندی که «کیسی» (Casey) نام دارد در «لینکلن شر» (Lincolnshire) ناپدید شد و در حالی که کمپنی در فضای مجازی برای یافتن و به راه افتاده بود سرانجام «کیسی» خود را به خانه یکی از دوستان صاحبش رساند.

سگ

«کیسی» پیش از این به خانه صاحبش مراجعه کرده بود اما آنها دو هفته قبل آنجا را ترک کرده بودند؛ بنابراین تصمیم می گیرد به خانه یکی از دوستان صاحبش برود و از این طریق صاحبش را پیدا کند.

در پایان این سفر و جستجوی 2 ماهه، وزن کیسی از 27 کیلوگرم به 15.9 کیلو کاهش یافته بود.

صاحب «کیسی» می گوید که "نمی توانم احساسم را توصیف کنم، من فقط پشت سر هم اشک می ریختم و باور نمی کردم که بعد از دو ماه او را ببینم".

جستجوی 2 ماهه سگ باوفا برای پیدا کردن صاحبش + تصاویر

جستجوی 2 ماهه سگ باوفا برای پیدا کردن صاحبش + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف