نمناک سرگرمیدیدنی ها تولد توله سگ عجیب سبز رنگ + تصاویر
سگ سبز ، توله سگ عجیب
زایمان سگ خانواده ای در اروپا خبرساز شد ، سگ مادر در میان 9 فرزندش توله سگ سبز رنگی به دنیا آورده بود که تا پیش از این تنها 3 بار در دنیا گزارش شده بود.

تولد توله سگ سبز رنگ

صاحب سگ ماده بعد از زایمان سگ 3 ساله اش عکسهای جالبی از 9 طوله سگ تازه متولد شده ای که یک طوله سگ سبز رنگ در بین آنها خوابیده است منتشر کرد.

A dog owner was left baffled when her pet golden retriever gave birth to a GREEN puppy.

توله سگ سبز

عکسی بعد از تولد توله سگ سبز

سگی که توله سگ سبز رنگ زایمان کرد

هفته ی گذشته سگی با به دنیا آوردن طوله سگی سبز رنگ مشهور شد و عکسهای خانوادگی اش در فضای مجازی به سرعت منتشر شد.

صاحب این سگ می گوید:بعد از زایمان سگ باردارم یکی از توله ها نظرم را به خود جلب کرد ، ابتدا فکر می کردم رنگ بدن او سیاه و سفید است و کمی نیاز به تمیز شدن دارد تا رنگ واقعی اش مشخص شود اما وقتی نزدیک او رفتم متوجه شدم که این توله سگ رنگی عجیب دارد ، بله او سبز رنگ بود . در جایی خوانده بودم که تا پیش از این 3 بارتولد توله سگ سبز رنگ در تمام دنیا گزارش و ثبت شده است ، این یعنی سگ من چهارمین مورد از مورد عجیب مشابه را به نام خود ثبت کرده بود . مادر این توله سگ ها یک سگ دو ساله از نژاد "لابرادور" می باشد نژادی با هوش با مو های قهوه ای رنگ است.

این توله سگ سبز رنگ را (به افتخار فیلم انیمیشن "شرک" غول سبز رنگ) "فی فی" نام گذاشتند. صاحب این سگ ها می خواهد وقتیکه فی فی بزرگ شد او را بفروشد.  

توله سگ سبز

عکس صاحب و مادر توله سگ سبز

دلیل تولد توله سگ سبز رنگ چیست؟

به طوری که گزارش شده است معمولا زمانی چنین تغییر رنگ به وجود می آید که هموگلوبین ها پوسیده شده و از بین می روند. این توله سگ سبز رنگ را (به افتخار فیلم انیمیشن "شرک" غول سبز رنگ) "فی فی" نام گذاشتند. صاحب این سگ ها می خواهد وقتیکه فی فی بزرگ شد او را بفروشد.  

تولد توله سگ عجیب سبز رنگ + تصاویر

تولد توله سگ عجیب سبز رنگ + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف