نمناک اخبارحوادث دختر جوان نیکشهری سگ وحشی را از پای درآورد + عکس
سگ وحشی ، حادثه
دختر جوان نیکشهری با دیدن حمله سگ وحشی به دو دختر 7 و 11 ساله به کمک آنها شتافت و با وجود زخمی شدن بازویش این سگ را از پای درآورد.
تاریخ انتشار : 6 دی 1394
بازدید : 5,009 نفر

نجات دو دختر از دست سگ وحشی

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نیکشهر گفت:سگ وحشی سه دختر از اهالی روستای سراهنگی از توابع دهستان چاهان نیکشهر را زخمی و روانه بیمارستان کرد. حسن ذاتی کیخا روز شنبه پس از عیادت از این بیماران اظهار داشت:این سه دختر زخمی پس از انتقال به بیمارستان 22 بهمن نیکشهر تحت مراقبت پزشکی قرار گرفتند.
وی گفت:پس از بررسی کارشناسان این اداره مشخص شد که حیوانی که این سه نفر را گاز گرفته سگ وحشی بوده است. مریم بلوچ 21 ساله یکی از دختران مجروح با تشریح این حادثه گفت:دو خواهر خردسال 11 و 7 ساله به نامهای «ثریا و آسیه برادران» برای تفریح به کنار رودخانه و کوههای همجوار روستای سراهنگی رفته بودند که ناگهان مورد حمله سگ وحشی قرار گرفتند.

دختر مصدوم

وی گفت:با جیغ و سروصدای زیاد آنان و صدای غرغر حیوانی متوجه ماجرا شدم و سریعا به کمک آنان شتافتم و با آن حیوان مقابله کردم.

وی گفت:این حیوان پس از رها کردن دو دختر نوجوان به سمت من حمله کرد و از ناحیه بازو زخمی شدم که در نهایت با کوبیدن ضربات سنگ بر سر حیوان، او را از پای درآوردم.

مدیر داخلی بیمارستان 22 بهمن نیکشهر نیز گفت:سه بیمار که از ناحیه گردن و صورت و دست ها توسط حیوان وحشی گاز گرفته شده بودند به این بیمارستان مراجعه و تحت درمان قرار گرفته اند.

دادخدا دهقانی افزود:حال هر سه نفر رضایت بخش است و نگرانی زیادی آنان را تهدید نمی کند.

بخشدار مرکزی، رییس مرکز بهداشت و رییس اداره حفاظت محیط زیست از سه نفر که توسط سگ وحشی زخمی شده بودند عیادت کردند.

شهرستان نیکشهر در 510 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

سگ وحشی ، نجات دو دختر نیکشهری از دست سگ وحشی

دختر جوان نیکشهری سگ وحشی را از پای درآورد + عکس
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف