نمناک اخبارحوادث سگ وحشی پسربچه 5 ساله را درید + عکس
سگ وحشی ، حمله سگ وحشی به کودک مشهدی
پسربچه 5 ساله که به دلیل حمله سگ وحشی از ناحیه شکم دچار جراحن شدید شده بود در بیمارستان شیخ مشهد بستری شد.
تاریخ انتشار : 19 دی 1395

سگ وحشی شکم پسربچه 5 سال را پاره کرد

«امیرمحمد داوری» کودک 5 ساله که به علت حمله سگ از ناحیه شکم مجروح شده بود، در بیمارستان شیخ مشهد تحت مراقبت قرار دارد.

سگ وحشی شکم پسر کوچولو را پاره کرد

محمود دلپسند معاون استاندار خراسان شمالی روز جمعه به نمایندگی از استاندار این استان به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بجنورد از این کودک اهل یکی از روستاهای جلگه شوقان که به دلیل از بین رفتن روده هایش به علت حمله سگ وحشی در بیمارستان شیخ مشهد بستری است؛ عیادت کرد.

وی اظهارکرد:دکتر جودک جراح اطفال که پزشک معالج امیرمحمد است ضمن تشریح روند درمانی، از خدمات اولیه در بیمارستان امام علی (ع) بجنورد تشکر کرد.معاون استاندار خراسان شمالی افزود:امیرمحمد هم اینک به هوش آمده و حرف می زند،خوراک از طریق مایعات تزریق می شود و زخم هایش تا حدودی ترمیم شده است.

وی ادامه داد:به گفته پزشک معالج اکنون موضوع اعزام کودک به شیراز مطرح نیست و هر کاری نیاز باشد در مشهد انجام خواهد شد.معاون استاندار خراسان شمالی گفت:مسوولان استانی و کشوری بویژه دکتر هاشمی وزیر بهداشت در جریان فرایند درماناین کودک قرار گرفته اند و وزیر بهداشت شخصا پیگیر ارایه خدمات به امیرمحمد است.

وی با اشاره به فعالیت گسترده خیران خراسان شمالی در اطلاع رسانی درخصوص کمک به درمان امیرمحمد،از آنان قدردانی کرد و افزود:در اینگونه فعالیت های انسان دوستانه، بیش از کمک های مالی،نگاه نوع دوستی و احساس مسوولیت اجتماعی مردم ارزشمندتر است.

سگ وحشی

عکس کودک 5 ساله مجروح شده با حمله سگ وحشی

حمله سگ وحشی به پسر بچه

محمدرضا صالحی استاندار خراسان شمالی چهارشنبه شب ازطریق پیامک و اطلاع رسانی خبرگزاری جمهوری اسلامی از ماجرای امیرمحمد داوری کودک 5 ساله خراسان شمالی که برای تکمیل درمان ناشی از دریده شدن شکمش به علت حمله سگ وحشی ،در بیمارستان تخصصی کودکان دکتر شیخ مشهد بستری شده است؛ باخبر شد.

محمدرضا صالحی با قدردانی از روند اطلاع رسانی ، همچنین خواستار کمک بیشتر خیرین به این کودک شدو ضمن دستور به مدیران ذیربط ، به معاون خود نیز ماموریت داداز این کودک در بیمارستان شیخ مشهد عیادت کند.

همزمان با انتشار این گزارش و انعکاس آن در فضای مجازی، خیران اقدام به جمع آوری کمک نقدی برای درماناین کودک کردند که این کمک ها همچنان ادامه دارد.

همچنین تعدای از خیران تامین محل اسکان و غذا برای خانواده این کودک را که باید حدود 20 روز دیگر برای درماندر بیمارستان بستری باشد، تقبل کرده اند.

در همین حال مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی که از طریق خبرگزاری جمهوری اسلامی از وضعیت درمانی این کودک آگاه شده بود،اعلام کرد که ضمن بررسی موضوع ، این سازمان آمادگی داردبرای انتقال این بیمار به شیراز تمام امکانات و هزینه های لازم را عهده دار شود.

حسن شکوری نسب پس از پیگیری وضعیت درمانی این کودک پنج ساله،اظهار کرد:کلیه هزینه های اعزام این کودکبه هر طریقی به مقصد شیراز را جمعیت هلال احمر خراسان شمالی برعهده می گیرد.

در حادثه ای دلخراش حمله سگ وحشی به امیر محمد داوری در یکی از روستاهای جلگه شوقان خراسان شمالیباعث پاره شدن شکم و ازبین رفتن بیش از 90 درصد روده کودک توسط این سگ شد.
پدر کودک بی گناه وقتی به دنبال امیرمحمد می گردد متوجه صدای ناله های فرزندش که در چنگال سگ گرفتار شده ، می شود و برای رهایی و نجات او به سگ حمله می کند ، اما دیر شده بود و شکم پاره امیر محمد داوری نشان از وخامت حال او داشت،بلافاصله کودک را به بیمارستان امام علی(ع) بجنورد و اتاق عمل رساندند.

اقدام های اولیه درمانی در بیمارستان امام علی بجنورد انجام و کودک برای درمان تکمیلی به مشهد اعزام شد.

سگ وحشی پسربچه 5 ساله را درید + عکس

سگ وحشی پسربچه 5 ساله را درید + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایرنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف