نمناک اخبارحوادث سگ وحشی دختر بچه نوپا را تکه تکه کرد + عکس
سگ بولداگ ، کرواسی
در یکی از دلخراش ترین حادثه سگ وحشی و غیرقابل کنترل بولداگ آمریکایی دختر بچه نوپا را مورد حمله قرار داد و پس از تکه تکه کردن خورد.
تاریخ انتشار : 30 آبان 1392

با بی توجهی به قانون ممنوعیت نگهداری از سگ بولداگ به عنوان حیوان خانگی صاحب سگ بولداگ شاهد مرگ خواهر زاده نوپای خود توسط بولداگ شد.
 
 وی به دلیل زیر پا گذاشتن این قانون برای بار دوم توسط پلیس بازداشت شد.
 
صاحب 35 ساله سگ بولداگ آمریکایی که در شهر کرواسی  واقع در غرب ساسکس انگلستان ساکن است در سال 2011 نیز به دلیل نگهداری از بولداگ که از آن زمان به عنوان سگی که توانایی کنترل رفتار خود را ندارد بازداشت و سگ وی توسط پلیس کشته شد.
 

حمله سگ بولداگ به دختر بچه نوپا


خواهر زاده نوپای صاحب بولداگ اسم وی اجازه انتشار نداشته است حین بازی در حیاط پشت منزل ویلایی وی در کرواسی بود که مورد حمله بولداگ قرار گرفت و در حالی  که سر کودک نوپا را می خورد با فریاد شاهدان و صاحب سگ از جسد بی جان دختر بچه فاصله گرفت.
 
بر اساس حکم دادگاه  پس از نابود کردن سگ به دست پلیس وی به مدت 5 سال از نگهداری حیوان خانگی محروم شد.

سگ وحشی دختر بچه نوپا را تکه تکه کرد + عکس

سگ وحشی دختر بچه نوپا را تکه تکه کرد + عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 101
برگرفته از yjc.ir
این مطلب مفید بود ؟ 79 22
نظر کاربران
امین

امین

این حتما هاری چیزی بوده. وگرنه سگ که آدم خوار نیست. از اون گذشته سگ بین بچه و بزرگسال فرق میذاره و بچه ها رو زیاد کار نداره. من خودم یه بار دیدم بچه ها تو چشم سگه انگشت میکردن و سگه فقط چشمشو میبست و اون یکی چشمش باز بود. بعد بچه ها تو اون یکی چشمش انگشت میکردن اونیکی رو میبست اونو باز میکرد. اصلا کاری باهاشون نداشت.

پاسخ دادن 5 2
Masi

Masi

دوست عزیز اون سگ عروسکی و خونگی بوده احتمالا

پاسخ دادن 1 1
مهدی

مهدی

بعضی از نژادهای سگ واقعا قابل اعتماد نیستن و در همه جای دنبا جز ایران نگهداریشون با مجوز فقط امکان پذیره .مثل پیتبول و ارژانتینو و بولداگ

پاسخ دادن 3 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف