نمناک سرگرمیگوناگون انتظار غم انگیز سگ وفادار پشت درب اورژانس + عکس
سگ وفادار ، وفاداری سگ به صاحبش
سگ وفادار 4 ماه است که بیرون درب اورژانس بیمارستان نشسته ، حیوان که منتظر صاحبش است از ماجرای غم انگیز هیچ اطلاعی ندارد.

سگ وفادار همچنان در انتظار صاحبش درب اورژانس نشسته

رفتار یک سگ در برزیل توجه بسیاری را به خود جلب کرده است ، سگی که ماههاست درب اورژانس بیمارستان به انتظار می نشیند انتظاری که متاسفانه از بی فایده بودن آن اطلاعی ندارد اما ماجرا چیست؟
Dog Chases An Ambulance Carrying His Stabbed Owner Who Later Dies, Waits For 4 Months At The Entrance
 سگ وفادار

عکس سگ وفادار مرد برزیلی که 4 ماه است بیرون بیمارستان نشسته و منتظر صاحبش است

 مرد 59 ساله بی خانمانی در یکی از شهرهای جنوبی برزیل بعد از آنکه در خیابان مورد حمله با چاقو قرار گرفت و زخمی شد با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد ؛ سگ این مرد که سالها بود تنها همراهش بود نیز به سرعت و با تعقیب آمبولانس خود را به بیمارستان رساند و تا پشت درب ورودی اورژانس پیش رفت اما بعد از آن اجازه ورود نداشت برای همین همان جا منتظر ماند.
شدت ضربه چاقو به حدی بود که صاحب این سگ چند ساعت بعد جان خود را از دست داد و برای دفن از بیمارستان بیرون برده شد اما سگ او از این ماجرا مطلع نشد برای همین همان جا ماند به امید اینکه صاحبش از بیمارستان بیرون آمده و او را ببیند.
حالا 4 ماه از این ماجرا می گذرد اما سگ باوفای مرد بیخانمان همچنان آنجا می نشیند و در انتظار خروج صاحبش به داخل سالن اورژانس نگاه می کند.

انتظار غم انگیز سگ وفادار پشت درب اورژانس + عکس

انتظار غم انگیز سگ وفادار پشت درب اورژانس + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف