نمناک سرگرمیگوناگون سگ گله داری که با ویلچیر راه می رود +عکس!
سگ چوپانی که دو سال پیش به ضرب گلوله فلج شده بود اکنون با استفاده از یک ویلچیر سفارشی توانسته است بر روی پاهای خود بایستد.

سگ چوپانی که دو سال پیش به ضرب گلوله فلج شده بود اکنون با استفاده از یک ویلچیر سفارشی توانسته است بر روی پاهای خود بایستد.این سگ در روز بیش از 100 گوسفند را نگهداری می کرد ولی الان به یک سگ خانگی شاد تبدیل شده است که فقط می تواند راه برود و نگهداری از گله برایش هنوز ممکن نیست.

 

سگ گله داری که با ویلچیر راه می رود! + عکس

 

هنگامی که این سگ از گله جدا شد یک غریبه او را با سگ های ولگرد اشتباه گرفته و دو گلوله به سمتش شلیک کرد. صاحب سگ، او را در حالی پیدا کرد که از شدت درد زوزه می کشید و قادر به حرکت نبود. صاحب سگ برای درمان سریعا او را به دامپزشکی برد ولی در نهایت دو پای عقب او فلج شد و دیگر قادر به حرکت نبود.
 
 
 
سگ گله داری که با ویلچیر راه می رود! + عکس
 
 
این سگ با وجود اینکه دو سال پیش شغل خود را از دست داد ولی هنوز شوق سگ گله بودن در او وجود داشت تا اینکه یک مرکز نگهداری حیوانات در اردن برای او یک ویلچیر سفارشی ساخت که سگ را قادر می ساخت با استفاده از دو پای جلو حرکت کند.
 
 
 
سگ گله داری که با ویلچیر راه می رود! + عکس
 
 
 
 

 

سگ گله داری که با ویلچیر راه می رود +عکس!

سگ گله داری که با ویلچیر راه می رود +عکس!
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 23
برگرفته از bartarinha.ir
این مطلب مفید بود ؟ 21 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف