نمناک ورزشگوناگون پیش بینی سیامند رحمان برای مسابقات جاکارتا
سیامند رحمان ، قهرمان وزنه‌ برداری معلولان جهان
سیامند رحمان که وزنه بردار سنگین وزن است برای مسابقات جارتا پیش بینی کرده که رکورد جدیدی را به ثبت برساند مردم ایران را خوشحال کند.
تاریخ انتشار : 1 دی 1395

سیامند رحمان برای رکورد زنی پیش بینی کرد

قهرمان وزنه برداری معلولان جهان گفت:پیش بینی می کنم در مسابقات جاکارتا رکورد جدیدی را به ثبت برسانم و قلب مردم ایران را شاد کنم.

سیامند رحمان در حاشیه انتخابات معلولین در ارومیه با اشاره به تمرینات سخت در اردوهای تیم ملی گفت:برای المپیک لندن قول شکستن رکورد داده بودم که متاسفانه به ناحق برایم خطا گرفته شد که خوشبختانه در دوره بعد از آن در برزیل توانستم رکورد 300 و بالای آن را به ثبت برسانم.

 

سیامند رحمان

وزنه بردار سنگین وزن پارالمپیک

 او تصریح کرد:ادعا نمی کنیم که ورزش جانبازان و معلولین عملکرد خیلی خوبی داشته ولی از زمانی که جوان پور سرپرستی ورزش معلولین را به عهده گرفته اند وضعیت مطلوب تری ایجاد شده و تیم ها از سالن های دانشگاه آزاد استفاده می کنند که این خود زمینه ساز رشد و پیشرفت است.

سیامند رحمان گفت:استعدادیابی امر بسیار مهمی است و در زمینه استعدادیابی ورزش معلولین در آذربایجان غربی به این موضوع اهتمام خاصی نشده است و امیدواریم با فعالیت در این زمینه آینده ورزش معلولین خالی از استعدادهای برتر نباشد.

سیامند رحمان وزنه بردار سنگین وزن است. وی در سال 1387 برای نخستین بار به اردوی وزنه برداری معلولان ایران دعوت شد. در سال 2012 در مسابقات پارالمپیک لندن 2012 سیامند رحمان با غلبه بر وزنه 280 کیلوگرم توانست رکورد وزنه برداری پارالمپیک در وزن 100+ به میزان 15 کیلوگرم و به 280 کیلوگرم ارتقا دهد و به عنوان رکورددار پارالمپیک نام خود را ثبت کند. سیامند رحمان در اقدامی باور نکردنی در پارالمپیک ریو در سال 2016 با مهار وزنه 3100 کیلوگرم همه رکوردهای جهانی را شکست. نفر دوم در این مسابقات وزنه 235 کیلوگرمی را مهار کرده بود.

پیش بینی سیامند رحمان برای مسابقات جاکارتا

پیش بینی سیامند رحمان برای مسابقات جاکارتا
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف