نمناک ورزشفوتبال قطعی شدن قرارداد سیامک نعمتی با پرسپولیس
سیامک نعمتی ، سیامک نعمتی بازیکن فوتبال
قرار است آخر هفته جلسه ای در حضور آقای طاهری برگزار شود و سیامک نعمتی قراردادش را با پرسپولیس به امضا برساند.
تاریخ انتشار : 17 خرداد 1396

سیامک نعمتی به پرسپولیس می آید

سیامک نعمتی گفت:قرار است آخر هفته جلسه ای در حضور آقای طاهری برگزار شود و من قراردادم را با پرسپولیس به امضا برسانم.» سیامک نعمتی هافبک پیکان اعلام کرد تا آخر هفته جاری قرارداد خود را با سرخپوشان پایتخت امضا می کند. نعمتی درباره وضعیت مذاکرات خود با پرسپولیس اظهار داشت:«من چند پیشنهاد از تیم های تهرانی و شهرستانی داشتم. البته پیکان نیز تمایل داشت قرارداد من را تمدید کند تا اینکه با پیشنهاد پرسپولیس رو به رو شدم.» وی ادامه داد:«به دنبال پیشرفت در فوتبال هستم و دوست دارم به تیم ملی راه پیدا کنم به همین دلیل وقتی پیشنهاد پرسپولیس به دستم رسید، مذاکره با دیگر تیم ها را متوقف کردم. البته این روزها شایعاتی نیز وجود دارد و می گویند من بر سر مسائل مالی با پرسپولیس به مشکل خورده ام در حالی که اینطور نیست.»

 

 سیامک نعمتی

سومین قرارداد پرسپولیس با نعمتی

 هافبک فصل گذشته تیم فوتبال پیکان افزود:«در اولین جلسه ای که با پرسپولیس داشتم پیشنهاد مطرح شد و در جلسه دوم نیز مسائل دیگری مورد بررسی قرار گرفت اما در هر دو جلسه صحبتی درباره مسائل مالی نداشتیم. اگر در جلسه دوم قرارداد من با پرسپولیس منعقد نشد دلیلش عدم حضور آقای طاهری در جلسه بود. حالا قرار است آخر هفته جلسه ای در حضور آقای طاهری برگزار شود و من قراردادم را با پرسپولیس به امضا برسانم.»

قطعی شدن قرارداد سیامک نعمتی با پرسپولیس

قطعی شدن قرارداد سیامک نعمتی با پرسپولیس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف