سیاه ترین ماشین
شرکت آلمانی بی ام و اخیرا با همکاری مجموعه های مختلفی اقدام به ساخت سیاه ترین ماشین سیاه دنیا کرد.

سیاه ترین ماشین سیاه دنیا!

صنعت اتومبیل سازی یکی از صنایع بزرگی است که در طی یک دهه توانست راه چندین و چند ساله را بگذراند و به میزان چشمگیری پیشرفت بکند و مشتریان زیادی را به خود جلب کند. با این وجود امروز ما می توانیم میزان پیشرفت در این صنعت را با عنوان اتومبیل های کانسپت و مفهومی که توسط بزرگترین شرکت های جهانی سازنده اتومبیل رونمایی شده اند را درک کرد.

BMW VBX6

این در حالی است که شرکت اتومبیل سازی بی ام و اخیرا از اتومبیل شاسی بلند و سوپر لوکسی رونمایی کرد که توانست با واکنش های جهانی روبرو شود. بی ام و نسخه ای جدید از Vantablack را با نام BMW VBX6 رونمایی کرد که این نسخه می تواند بیش از 99 درصد نور را به خود جذب کند و به همین دلیل این اتومبیل به عنوان سیاه ترین اتومبیل سیاه دنیا نام گرفت!

بی ام و

مخترعیت فناوری وانتابلک، با استفاده از همکاری چندین مجموعه توانستند رنگ مناسب سیاه را برای پوشاندن BMW VBX6 با رنگ سیاه اختراع نمایند. با این حال بی ام و این اتومبیل سیاه رنگ را سیاه ترین اتومبیل جهان با استفاده از پوشش Vantablack VBx2 دانست که تقریبا هیچ بازتابی ندارد.

ماشین سیاه

بی شک تولید این رنگ کار بسیار سختی بود که توسط همکاری مجموعه های مختلفی که یکی از شاخص ترین آنها " Surrey NanoSystems " می باشد، توانستند این رنگ را تولید کنند و بر روی بی ام دبلیو پیاده سازی نمایند. با این وجو طبق گزارشات انجام شده قرار است این اتومبیل منحصر بفرد و خاص ار 12 الی 22 سپتامبر سال جاری در آلمان برای اولین بار مورد بازدید عموم قرار گیرد.

سیاه ترین ماشین مشکی دنیا هم رونمایی شد + عکس

3.611
این مطلب مفید بود ؟83
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی