سیدجلال حسینی

صحبت های جنجالی سیدجلال حسینی و انتقادش از طاهری

تاریخ انتشار : 28 فروردین 1397کد مطلب : 67043زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس می گوید در دوره مدیریتی علی اکبر طاهری، باشگاه به خاطر برداشتن 10 پیراهن و هدیه دادن آن به هواداران او را 60 میلیون تومان جریمه کرده است.

گفتگوی تامل برانگیز سید جلال حسینی بعد از بازی با السد

سیدجلال حسینی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل السد و صعود به عنوان صدرنشین به مرحله بعد اظهار کرد:بازیکنان خوبی داریم. متاسفانه همیشه این مطلب را می گویم که تیم را تقویت نکردند. می دانستیم در چهار جام حضور داریم. متاسفانه تیم را تقویت نکردند. امیدوارم درک کنند با تیم های قدرتمندی بازی می کنیم. هر سال تیم ها قوی تر می شوند. السد و الدحیل قوی تر شدند اما ما روز به روز ضعیف تر شدیم.
او درباره بخشش جریمه بازیکنان از سوی باشگاه که مربوط به دوران مدیریت علی اکبر طاهری است، گفت:گرشاسبی خیلی تلاش می کند. متاسفانه از سال های گذشته مشکلاتی وجود دارد که همه بازیکنان ناراحت هستند. این جریمه ها مربوط به دوران گذشته است. خود من هم جریمه شدم. برای هر لباس 12 میلیون تومان جریمه کردند. من فکر کنم، 10 پیراهن پرسپولیس را برداشتم که 60 میلیون تومان جریمه شدم. ناراحتی بازیکنان به حق است. گرشاسبی خیلی تلاش می کند اما بازیکنان هنوز ناراحت هستند.

سید جلال حسینی

صحبت های تند سید جلال حسینی بعد از بازی با السد

کاپیتان پرسپولیس ادامه داد:بازیکنان با وجود این مشکلات کار را ادامه دادند تا قهرمان لیگ برتر شویم. باز هم می گویم بازیکنان از بابت آن موضوعات ناراحت هستند.
حسینی درباره دیدار احتمالی با الاهلی یا الجزیره در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت:با الاهلی و الجزیره هم بازی کنیم، کارمان سخت است. هر تیمی که بالاتر برود برای سال آینده بیشتر سرمایه گذاری می کنند. کار ما سخت است.
او درباره بخشش جریمه ها و حل شدن مشکلات بازیکنان برای تمدید قرارداد اظهار کرد:من نمی توانم از طرف بازیکنان صحبت کنم. خودشان مطالباتی دارند. باید با باشگاه مذاکره کنند. بازیکنان ناراحت هستند. این مشکلات بیان نشده است. بازیکن به خاطر رفتن به تلویزیون جریمه شده است. الان آقای گرشاسبی گفته بازیکنان می توانند در تلویزیون حضور پیدا کنند.

سید جلال حسینی دیدار بعدی پرسپولیس را از دست داد

سید جلال حسینی با کارت زردی که در دقیقه 45 دیدار مقابل السد قطر دریافت کرد، دو کارته و از همراهی تیمش در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا محروم شد.

دیدار پرسپولیس و السد تا پایان نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر به سود سرخ پوشان کشورمان به پایان رسید.

صحبت های جنجالی سیدجلال حسینی و انتقادش از طاهری

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از ایسنا- تسنیم -/ ر
وبگردی